Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumlu Kaç Kalori, Besin Değerleri

Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumlu
Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumlunun 100 gramında 414 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 50 gram Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumluda 207 kalori bulunmaktadır.

Bir paketi 50 gramdır, yaklaşık olarak 207 kcal enerji vermektedir. Ara öğün olarak veya spor öncesi enerji için yenebilir. Tam buğdaylı ve çiya tohumlu olması dolayısıyla sağlığına dikkat eden kişilerin tercih edebileceği bir atıştırmalıktır.

100 Gram 1 Paket (50 g) 1 Porsiyon (50 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 414 kcal % 20.0
Karbonhidrat 60 g % 19.5
Lif 8 g % 34.2
Protein 14 g % 27.4
Yağ 11 g % 17.4
Doymuş Yağ 4 g
Tuz 2 g % 30.0
Şeker 6 g % 20.0
Marka: Uno Özellik: Tam Buğdaylı Chia Tohumlu
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%60) karbonhidrattan alan Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumluyu kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri
Direkt tüketime uygundur.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
İçindekiler: Buğday unu(gluten), tamtane tam buğday unu (%17), içme suyu, bitkisel yağ ((palm, pamuk, kanola, ayçiçek), lesitin(ayçiçek, soya)),çiya tohumu(%2,9), keten tohumu, malt ekstraktı(arpa), kabak çekirdeği içi, maya, tuz,malt unu (çavdar), emülgatör (bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, yağ asitlerinin mono ve digliseritlerinin mono ve diasetil tartarik asit esterleri), dekstroz, asitlik düzenleyici (sitrik asit), antioksidan (propil gallat, askobil palmitat, askorbik asit)

Alerjen Uyarısı
Gluten ve soya içerir. Eser miktarda susam içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNMAŞ UNLU MAMÜLLER SAN.VE TİC.A.Ş.

Galeta Grissini Gevrek Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri