Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Kraker Kaç Kalori, Besin Değerleri

Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Kraker
Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Krakerin 100 gramında 402 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 50 gram Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Krakerde 201 kalori bulunmaktadır.

Bir paketi 50 gramdır, yaklaşık olarak 201 kcal enerji vermektedir. Ara öğün olarak veya spor öncesi enerji için yenebilir. Buğday, çavdar, yulaf ve arpa unu içermektedir. Keten tohumlu ve haşhaşlıdır. Sağlığına dikkat eden kişilerin tercih edebileceği bir atıştırmalıktır.

100 Gram 1 Porsiyon (50 g) 1 Paket (50 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 402 kcal % 19.4
Karbonhidrat 58 g % 18.6
Lif 10 g % 41.7
Protein 14 g % 27.6
Yağ 2 g % 2.5
Doymuş Yağ 0.6 g
Tuz 2 g % 28.3
Şeker 3 g % 10.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%76) karbonhidrattan alan Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Krakeri kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri
Direkt tüketime uygundur.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
İçindekiler: Buğday unu(gluten), içme suyu, bitkisel yağ ((palm, pamuk, kanola, ayçiçek), lesitin(ayçiçek, soya)), keten tohumu, haşhaş tohumu, susam, yulaf unu (% 2.5), çavdar unu (% 2.5),arpa unu (% 2.5), buğday irmiği, tuz, maya, malt ektraktı (arpa), malt unu (çavdar), dekstroz, emülgatör (bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, yağ asitlerinin mono ve diasetil tartarik asit esterleri), antioksidan (askorbil palmitat, propil gallat, askorbik asit), asitlik düzenleyici (sitrik asit)

Alerjen Uyarısı
Gluten, soya ve susam içerir. Eser miktarda yumurta, fındık, süt ve süt ürünü içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNMAŞ UNLU MAMÜLLER SAN.VE TİC.A.Ş.

Galeta Grissini Gevrek Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri