Un Do Tre Ricotta Peynirli Ravioli

Un Do Tre Ricotta Peynirli Ravioli

Un Do Tre Ricotta Peynirli Raviolinin 100 gramında 255 kalori vardır ve besin değeri olarak: 11 gr protein, 9 gr yağ, 30 gr karbonhidrat içermektedir.

Ricota Peynirli Ravioli makarna, İtalyan lezetini bizlere taşıyor. Bu el yapımı içi enfes Ricota peyniri dolgulu makarna, kısa sürede hazır olup, tadı ile masaları şenlendiriyor. Klasik bir makarna pişirir gibi pişirebileceğiniz Uno Due Tre Ricotalı’nın üzerine yalnızca zeytinyağı ya da arzuya göre tereyağı dökebilir ya da dilediğiniz bir sos ile servis edebilirsiniz.

Un Do Tre Çeşitleri: Peynirli
255.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 255 kcal ve 100 gr vardır.
  3. 1 Pakette 765 kcal ve 300 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 255 kcal % 12.3
Karbonhidrat 30 g % 9.7
Protein 11 g % 22.0
Yağ 9 g % 13.8
Doymuş Yağ 4 g
Tuz 1 g % 16.7
Şeker 1 g % 3.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%48) karbonhidrattan alan Un Do Tre Ricotta Peynirli Raviolini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kulanım Önerileri: Kaynar suda 4 dakika haşlayınız. Soğuk suya kesinlikle tutmayınız. Kevgirle alarak dilediğiniz sosla servis ediniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Durum buğday irmiği,pastörize yumurta,5 çeşit peynir,galeta unu,buğday unu,su, buğday lifi, ayçiçek yağı, süt tozu, peynir altı suyu tozu, zerdeçal, tuz, sarımsak.

Alerjen Uyarısı: Buğday proteini(gluten),yumurta, süt ve süt ürünleri içerir. Ceviz, ballık ürünleri, kükürt dioksit ve sülfitleri içeren ürünlerle aynı hata üretilmiştir.

Saklama Koşuları: 0-4 °C muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: DEPAR PAZ.SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri