Ülker Piko Pirinç Patlaklı

Ülker Piko Pirinç Patlaklı

Ülker Piko Pirinç Patlaklının 100 gramında 482 kalori vardır ve besin değeri olarak: 7 gr protein, 21 gr yağ, 66 gr karbonhidrat içermektedir.

%21 oranında yağ, %47 oranında şeker içermektedir. Yüksek kalorili, pirinç patlaklı çikolata bardır. Portakal ve vanilya aromalıdır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

Piko Çeşitleri: Pirinç Patlaklı Portakallı Vanilyalı
482.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 86.76 kcal ve 18 gr vardır.
  3. 1 Pakette 86.76 kcal ve 18 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 482 kcal % 23.3
Karbonhidrat 66 g % 21.4
Protein 7 g % 13.8
Yağ 21 g % 32.3
Doymuş Yağ 10 g
Tuz 0.4 g % 6.7
Şeker 47 g % 156.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%54) karbonhidrattan alan Ülker Piko Pirinç Patlaklını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Çikolata içinde çıtır çıtır pirinç patlağı tadı hoşunuza gidiyorsa bu ürünü severek tercih edebilirsiniz. Pirinç patlaklarının eğlence kattığı Ülker Piko Pirinç Patlaklı, gün içinde tokluk hissi verecek keyifli ve lezzetli bir çikolata.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Şeker, mısır irmiği, bitkisel yağlar (palm, palm çekirdeği, shea, pamuk, kanola, ayçiçek), pirinç (%8), tam yağlı süttozu, kakao kitlesi, kakao yağı, glukoz şurubu, peyniraltı suyu tozu (süt), malt ekstraktı (arpa), nem vericiler (sorbitol, gliserol), sığır jelatini, emülgatörler (soya lesitini, poligliserol polirisinoleat, amonyum fosfatitler), tuz, aroma vericiler (doğal portakal, vanilin).

Alerjen Uyarısı

Süt, soya, gluten içerir.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri