Torku Tam Yulaflı Bisküvi

Torku Tam Yulaflı Bisküvi

Torku Tam Yulaflı Bisküvinin 100 gramında 487 kalori vardır ve besin değeri olarak: 8 gr protein, 20 gr yağ, 69 gr karbonhidrat içermektedir.

Ara öğünlerde tercih edebilirsiniz. Tam yulaflıdır. Tam buğday unu, buğday unu ve palm yağı içerir. Pancar şekeri kullanılmıştır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

Torku Çeşitleri: Tam Tahıllı Yulaflı
487.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Adette 19.48 kcal ve 4 gr vardır.
  3. 1 Porsiyonda 233.76 kcal ve 48 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 487 kcal % 23.5
Karbonhidrat 69 g % 22.3
Lif 3 g % 12.5
Protein 8 g % 15.4
Yağ 20 g % 30.8
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%56) karbonhidrattan alan Torku Tam Yulaflı Bisküvini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce tüketilmesi tavsiye edilir.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Tam Buğday Unu (Gluten İçerir), Buğday Unu (Gluten İçerir), Bitkisel Yağ (Palm, Kanola, Ayçiçek, Pamuk), Şeker (Pancar Şekeri), Yulaf Ezmesi (%5) (Gluten İçerir), Süt Kreması, İnvert Şeker Şurubu (Pancar Şekeri Şurubu), Malt Ekstraktı (Gluten İçerir), Pastörize Yumurta, Kabartıcılar

(Amonyum Hidrojen Karbonat, Sodyum Hidrojen Karbonat, Disodyum Difosfat), Tuz, Tarçın, Aroma Verici (Vanilya). "Eser miktarda Antep fıstığı, badem, fındık, soya ürünü, susam, sülfit ve yer fıstığı içerebilir.

Alerjen Uyarısı

Tam Buğday Unu (Gluten İçerir), Buğday Unu (Gluten İçerir),Yulaf Ezmesi (%5) (Gluten İçerir), Süt Kreması, Malt Ekstraktı (Gluten İçerir), Pastörize Yumurta, Eser miktarda Antep fıstığı, badem, fındık, soya

ürünü, susam, sülfit ve yer fıstığı içerebilir.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

PANEK ZİRAAT ALETLERİ DAY.TÜK.MALZ.OTOM.YAKIT PET.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri