Torku Antep Fıstıklı Tahin Helvası Kaç Kalori, Besin Değerleri

Torku Antep Fıstıklı Tahin Helvası
Torku Antep Fıstıklı Tahin Helvasının 100 gramında 515 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 250 gram Torku Antep Fıstıklı Tahin Helvasında 1288 kalori bulunmaktadır.

Öğünlerinizde tatlı olarak, porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Doğal malzemelerden yapılmış, tahin oranı yüksek, antep fıstıklı bir helvadır.

100 Gram 1 Paket (250 g) 1 Porsiyon (30 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 515 kcal % 24.9
Karbonhidrat 52 g % 16.7
Protein 12 g % 24.6
Yağ 28 g % 42.3
Doymuş Yağ 4 g
Tuz 0.4 g % 6.7
Şeker 47 g % 156.7
Marka: Torku
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%49) yağdan alan Torku Antep Fıstıklı Tahin Helvasını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri
Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce tüketilmelidir.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Tahin (%52) (Susam ürünü), Şeker, Antep fıstığı (%9), Emülgatör (Yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), Çöven suyu, Asitlik düzenleyici (Sitrik asit), Aroma verici (Vanilin), Eser miktarda Antep fıstığı, Ceviz, Fındık, Gluten, Soya ürünü, Süt ürünü ve Yer fıstığı içermektedir. Eser miktarda, ceviz,fındık, gluten, soya ürünü, süt ürünü ve Yer fıstığı içerebilir.

Alerjen Uyarısı
Tahin ( %52 ) (Susam ürünü), Antep fıstığı ( %9 ), Eser miktarda Antep fıstığı, Ceviz, Fındık, Gluten, Soya ürünü, Süt ürünü ve Yer fıstığı içermektedir. Eser miktarda, ceviz,fındık, gluten, soya ürünü, süt ürünü ve Yer fıstığı içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PANEK ZİRAAT ALETLERİ DAY.TÜK.MALZ.OTOM.YAKIT PET.

Helva Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri