Tassya Panko Ekmek Kırıntısı Kaç Kalori, Besin Değerleri

Tassya Panko Ekmek Kırıntısı
Tassya Panko Ekmek Kırıntısının 100 gramında 382 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 200 gram Tassya Panko Ekmek Kırıntısında 764 kalori bulunmaktadır.

Altın sarısı rengi ile genellikle schnitzel gibi et yemeklerinin üstünde kullanılan ürün,  kendine has aromasıyla dikkat çekiyor. Fırın yemeklerinin üzerinde de çıtır doku sağlaması amacıyla kullanılan ekmek kırıntısı buğday unu, maya, tuz, Palm yağı ve glikoz kullanılarak hazırlanıyor. Tassya Panko Ekmek Kırıntısı’nı baharatlarla zenginleştirerek sıra dışı lezzetler yaratabilirsiniz. Panelemek istediğiniz gıdayı, un, tuz ve baharata bulayıp çırpılmış yumurtanın içine batırabilir ve her tarafına Panko ekmek kırıntısı serpiştirebilirsiniz. Tavada ya da fritözde bol yağ içinde hazırladığınız ürünü tavada kızartarak muhteşem lezzetlere imzanızı atabilirsiniz.

100 Gram 1 Paket (200 g) 1 Porsiyon (50 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 382 kcal % 18.5
Karbonhidrat 8 g % 2.5
Lif 3 g % 11.7
Protein 13 g % 26.4
Yağ 1 g % 1.5
Doymuş Yağ 0.4 g
Şeker 4 g % 11.7
Sodyum 3 g % 125.0
Marka: Tassya
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%57) proteinden alan Tassya Panko Ekmek Kırıntısını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CİBUS GIDA DAĞ.PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Galeta Unu Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri