Tadelle Fındık Dolgulu Şekersiz Sütlü Çikolata

Tadelle Fındık Dolgulu Şekersiz Sütlü Çikolata

Tadelle Fındık Dolgulu Şekersiz Sütlü Çikolatanın 100 gramında 434 kalori vardır ve besin değeri olarak: 9 gr protein, 33 gr yağ, 50 gr karbonhidrat içermektedir.

Şeker oranı sadece %0,4’tür. Şeker tüketmeyen bireylerin tercih edebileceği bir çikolatadır. Fındık dolgulu sütlü çikolatadır. Tadelle fındık dolgulu şekersiz sütlü çikolata, özellikle şeker hastaları tatlı isteğini bastırmak amacıyla çok sık olmayacak şekilde tercih edebilir. Ancak yağ içeriğinin yüksek olması sebebiyle miktarına da dikkat edilmelidir.

Tadella Çeşitleri: Şeker İlavesiz Dolgulu Fındıklı
434.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 86.8 kcal ve 20 gr vardır.
  3. 1 Pakette 86.8 kcal ve 20 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 434 kcal % 21.0
Karbonhidrat 50 g % 16.0
Lif 1 g % 5.0
Protein 9 g % 17.0
Yağ 33 g % 50.9
Şeker 0.4 g % 1.3
Sodyum 0.09 g % 3.8
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%56) yağdan alan Tadelle Fındık Dolgulu Şekersiz Sütlü Çikolatayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Şekersiz ama aynı lezzettedir. Bol fındıklı çikolata, kaliteli kakao ve Ordu'dan gelen

fındıklar ile yapılmaktadır. Trans yağ içermediği gibi "doğala özdeş"

olarak tabir edilen ve kimyasal reaksiyonlarla elde edilen vanilya esansı yerine, doğal bitkilerden elde edilen katkısız vanilya kullanılır. 

Çikolatalarınızı saklarken düşük nemli ortamlarda muhafaza etmeye özen

göstermelisiniz. Buzdolabı çikolatanın saklanması için elverişli değildir. Çikolatanın ham maddesi kakaodan elde edilmiş olan kakao yağı hassas bir yapıya sahip olduğundan, yüksek ısı ve neme maruz kalması halinde kristal yapısı bozulur ve kristalleri yüzeye çıkar Bu kristaller

tekrar soğumaya başladığında çikolatanızın üzerinde beyazlık oluşur. Bu durum çikolatanın tadını bozmasa da görünümünü etkiler. Çikolata kokuyu çok rahat emen bir yapıya sahip olduğu için hava sızdırmayan kokusuz ortamda muhafaza edilmelidir.

Kullanım Önerileri

Kokudan ve nemden uzak tutunuz.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Şeker İlavesiz Fındık Dolgulu Sütlü Çikolata (%75) [İzomalt, Kakao Yağı, Kakao Kitlesi, Fındık, süt Tozu, Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Peynir Altı Suyu Tozu, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Doğal Aroma Verici (Vanilya), Tatlandırıcı (Sukraloz)]. Şeker İlavesiz Sütlü Çikolata Kaplama (%25) [İzomalt, Kakao Yağı, Süt Tozu, Kakao Kitlesi, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Doğal Aroma Verici (Vanilya), Tatlandırıcı (Sukraloz)]. En az %30 kakao kuru maddesi içerir. Trans yağ, renklendirici, koruyucu madde yok

Alerjen Uyarısı

"Süt Tozu Fındık Peynir Altı Suyu Tozu"

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

SANSET GIDA TUR.SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri