Tadelle Bitter Çikolatalı Gofret Kaç Kalori, Besin Değerleri

Tadelle Bitter Çikolatalı Gofret
Tadelle Bitter Çikolatalı Gofretin 100 gramında 503 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 35 gram Tadelle Bitter Çikolatalı Gofrette 176 kalori bulunmaktadır.

%28 oranında yağ, %46 oranında şeker içermektedir. Kalorili, bitter çikolata kaplı, kremalı gofrettir. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

100 Gram 1 Paket (35 g) 1 Porsiyon (35 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 503 kcal % 24.3
Karbonhidrat 58 g % 18.7
Lif 2 g % 10.0
Protein 4 g % 8.6
Yağ 29 g % 43.8
Doymuş Yağ 15 g
Tuz 0.2 g % 3.3
Şeker 42 g % 140.3
Marka: Tadelle
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%50) yağdan alan Tadelle Bitter Çikolatalı Gofreti kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Şeker pancarından elde edilen şeker ile yapılmaktadır. Dışı bitter çikolata ile kaplı olan bu lezzetli gofret; glikoz, fruktoz içermez. Bol çikolatalı gofret kaliteli kakao ile üretilmiştir. Trans yağ içermediği gibi "doğala özdeş" olarak tabir edilen ve kimyasal reaksiyonlarla elde edilen vanilya esansı yerine, doğal bitkilerden elde edilen katkısız vanilya kullanılır.  Çikolata, sıcaktan, nemden ve kokulu ortamdan uzak tutulmalıdır. Buzdolabına konulmamalıdır. Buzdolabına konulmuş çikolata ani sıcaklık değişiminden dolayı homojenliğini kaybeder. Bu durumda kakao yağı üste çıkar ve çikolata üzerinde beyaz bir tabaka oluşur. Çikolatayı saklamak için en uygun sıcaklık 16-18 derecedir.

Kullanım Önerileri
Kokudan ve nemden uzak tutunuz.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Krema (%48) [Şeker, Bitkisel Yağ (Palm), Fındık (%10), Kakao Tozu, Peynir Altı Suyu Tozu, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Doğal Aroma Verici (Vanilya)]. Bitter Çikolata Kaplama (%32) [Şeker, Kakao Kitlesi, Kakao Yağı, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Doğal Aroma Verici (Vanilya). Buğday Unu, Kakao Tozu, Bitkisel Yağ (Palm), Kabartıcı (Sodyum Bikarbonat), Tuz. Bitter çikolata en az %45 kakao kuru maddesi içerir.

Alerjen Uyarısı
"Fındık Peynir Altı Suyu Tozu Süt Tozu Buğday Unu"

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SANSET GIDA TUR.SAN.VE TİC.A.Ş.

Kremalı Gofret Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri