Sütlü Çikolata

Sütlü Çikolata besin listesi, Sütlü Çikolatanın 100 gr besin ortalaması yaklaşık 549 kaloridir (263 adet besin için).

 • Nestle Antep Fıstıklı Sütlü Kare Çikolata Kaç Kalori Nestle Antep Fıstıklı Sütlü Kare Çikolata
  556 kalori

  Bütün taneli antep fıstıklı sütlü çikolatadır. Bir pakeri 60, bir porsiyonu ise 25 gramdır. %52 oranında şeker içermektedir. Şeker tüketmemeye özen gösteriyorsanız daha düşük şeker oranına sahip sütlü çikolata veya bitter çikolata tercih edebilirsiniz. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir.

 • Godiva Masterpieces Karışık Dolgu Çikolata Kaç Kalori Godiva Masterpieces Karışık Dolgu Çikolata
  551 kalori

  Yağ oranı %34 olması dolayısıyla yüksek kalorili bir çikolatadır. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. FIndık püresi içermektedir, çikolatada fındık tadını sevenlerin beğenebileceği bir tatlıdır.

 • Ritter Sport Çikolata Çilekli Yoğurtlu Kaç Kalori Ritter Sport Çikolata Çilekli Yoğurtlu
  578 kalori

  Alman çikolatasıdır. Çilekli ve yoğurtlu lezzetli bir çikolatadır. yoğurt dolgusu üzerinde inca bir sütlü çikolata kaplaması bulunmaktadır. Açılır kapanır paketi ile tazeliğini uzun süre koruyabilmektedir. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir. Yağ oranı %39, şeker oranı %48’dir. Yüksek kalorili bir çikolatadır.

 • Lindt Klasik Sütlü Tablet Çikolata Kaç Kalori Lindt Klasik Sütlü Tablet Çikolata
  537 kalori

  Sütlü İsviçre çikolatadır. Kaliteli ve lezzetli bir üründür. Yoğun süt lezzetinden hoşlananların beğenebileceği bir tatlıdır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir. Yağ oranı %31, şeker oranı %56’dır. Yüksek kalorili bir çikolatadır.

 • Ritter Sport Bisküvili Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Bisküvili Çikolata
  555 kalori

  Bisküvili ve sütlü çikolatadır. Lezzeti yoğun bir çikolatadır. İçi  tazecik bisküvi dolgulu Ritter Sport'un üzerinde, çikolata kaplaması bulunmaktadır. Açılır kapanır paketi sayesinde uzun süre tazeliğini ve lezzetini korur. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih edenler yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edebilirler.

 • Godiva Chocolate Domes New Year Assorted Chocolates Kaç Kalori Godiva Chocolate Domes New Year Assorted Chocolates
  568 kalori

  Yılbaşına özel paketlenmiş sütlü fındıklı çikolatadır. Şeker oranı %41, yağ oranı %35 olması dolayısıyla yüksek kalorili bir çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih edenler yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edebilirler.

 • Elit Şeker İlavesiz ve Prebiyotik Sütlü Çikolata Kaç Kalori Elit Şeker İlavesiz ve Prebiyotik Sütlü Çikolata
  118 kalori

  Diyabet rahatsızlığı olanların rahatlıkla yiyebileceği bir sütlü çikolatadır. Probiyotikli ve şeker ilavesizdir. %8 yağ, %3 oranında şeker içermektedir. Kalorisi oldukça düşüktür.

 • Godiva Goldmark Yılbaşı Kaç Kalori Godiva Goldmark Yılbaşı
  559 kalori

  Yılbaşı için özel üretilmiş bir çikolatadır. Şeker oranı %47, Yağ oranı ise %36’dır, dolayısıyla yüksek kalorili bir çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih edenler yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edebilirler.

 • Patiswiss Bütün Fındıklı Sütlü Çikolata Kaç Kalori Patiswiss Bütün Fındıklı Sütlü Çikolata
  614 kalori

  Bütün fındık taneleri içeren sütlü çikolatadır. Yağ oranı %45, şeker oranı ise %34’tür. Dolayısıyla yüksek kalorili bir çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih edenler yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edebilirler.

 • Milka Strawberry Cheesecake MMMax Kaç Kalori Milka Strawberry Cheesecake MMMax
  525 kalori

  Sütlü çikolata kaplamalı, çilek dolgulu cheececakeli milka çikolatasıdır. %41 sütlü çikolata, %35 cheesecake aromalı beyaz çikolata, %11 çilek marmelatı, %13 oranında ise bisküviden oluşmaktadır. %50 oranında şekerli bir çikolatadır, dolayısıyla kalorisi yüksektir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edebilirsiniz.

 • Patiswiss Patlayan Şekerli Sütlü Çikolata Kaç Kalori Patiswiss Patlayan Şekerli Sütlü Çikolata
  553 kalori

  Yemesi oldukça eğlenceli patlayan şekerli sütlü çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. %34 oranında yağ, %51 oranında şeker içermektedir, dolayısıyla yüksek kalorili bir çikolatadır.

 • Ferrero Rocher Haselnuss Original Sütlü Çikolata Kaç Kalori Ferrero Rocher Haselnuss Original Sütlü Çikolata
  601 kalori

  Ferrero Rocher Original Haselnuss 90g, Fındık(%3) ve Fındık krema dolgulu(%38), Sütlü çikolatadır. Yılbaşı kutlamaları için özel olarak üretilmiştir. Alman menşeilidir. %43 oranında yağ %44 oranında şeker içermesinden dolayı oldukça yüksek kalorili bir tatlıdır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir.

 • Elit Yılbaşı Kakao Fındık Krema Dolgun Çikolata Kaç Kalori Elit Yılbaşı Kakao Fındık Krema Dolgun Çikolata
  559 kalori

  Yılbaşı kutlamaları için özel olarak üretilmiştir. Kakaolu fındık kreması dolguludur. Oldukça lezzetli bir çikolatadır. %36,9 oranında yağ %41 oranında şeker içermesinden dolayı yüksek kalorili bir tatlıdır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir.

 • Elit Yılbaşı Konseptli Sütlü Şemsiye Çikolata Kaç Kalori Elit Yılbaşı Konseptli Sütlü Şemsiye Çikolata
  520 kalori

  Yılbaşı kutlamaları için özel olarak üretilmiştir. Şemsiye şekilli çikolatalarla yılbaşı ağacınızı süsleyebilirsiniz. %30,9 oranında yağ %45 oranında şeker içermesinden dolayı yüksek kalorili bir tatlıdır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir.

 • Elit Yılbaşı Advent Calendar Sütlü Çikolatalı Kutu Kaç Kalori Elit Yılbaşı Advent Calendar Sütlü Çikolatalı Kutu
  520 kalori

  Yılbaşı kutlamaları için özel olarak üretilmiştir. %30,9 oranında yağ %45 oranında şeker içermesinden dolayı yüksek kalorili bir tatlıdır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir.

 • Nestlé Classic Sütlü Çikolatalı Çıtır Gofret Kaç Kalori Nestlé Classic Sütlü Çikolatalı Çıtır Gofret
  521 kalori

  Yediden yetmişe herkesin yüzünü güldüren dayanılmaz Nestle çikolatası ve ağızda dağılan gofreti bir araya getiriyor. Özellikle minik misafirleriniz geldiğinde ya da çanınız tatlı bir atıştırmalık çektiğinde gönül rahatlığıyla tüketebilir ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

 • Patiswiss Çilekli Yoğurtlu Sütlü Tablet Çikolata Kaç Kalori Patiswiss Çilekli Yoğurtlu Sütlü Tablet Çikolata
  2168 kalori

  Çilekli ve yoğurtlu tadıyla sütlü çikolata deneyimi yaşayabilirsiniz. %49 oranında şeker içermektedir. Yerine mevsim meyvesi veya yoğurt tercih edilebilir.

 • Godiva Chocolate Domes Hindistan Cevizi Kaç Kalori Godiva Chocolate Domes Hindistan Cevizi
  534 kalori

  Hindistan cevizli krema dolgulu sütlü çikolatadır. %32 oranında yağ, %42 oranında şeker içermektedir. Paketinde üç adet bulunmaktadır. Sıcak içeceklerin yanında tat katacak bir ikramlık olabilir. Yüksek kalorilidir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.