Şölen Milango Moments Portakal Parçalı Bitter Çikolata Kaç Kalori, Besin Değerleri

Şölen Milango Moments Portakal Parçalı Bitter Çikolata
Şölen Milango Moments Portakal Parçalı Bitter Çikolatanın 100 gramında 493 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 25 gram Şölen Milango Moments Portakal Parçalı Bitter Çikolatada 123 kalori bulunmaktadır.

%45 yağ, %33 oranında ise yağ içermektedir. Moments’ın zarif paketleri ise, hem kendini özel hissetmek hem de sevdiklerine özel hissettirmek isteyenler için özenle tasarlanmıştır. Gurme zevkleri olanlar için çikolatanın en ince halini sunan Milango Moments’ta, gerçek portakal parçacıkları bitter çikolatanın nefis tadıyla harmanlandı.

100 Gram 1 Porsiyon (25 g) 1 Paket (76 g) 1 Adet (4 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 493 kcal % 23.8
Karbonhidrat 46 g % 14.8
Lif 6 g % 26.3
Protein 6 g % 12.8
Yağ 33 g % 51.2
Doymuş Yağ 21 g
Tuz 0.1 g % 1.7
Şeker 45 g % 151.0
Sodyum 21 g % 870.8
Marka: Milango Özellik: Portakallı
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%59) yağdan alan Şölen Milango Moments Portakal Parçalı Bitter Çikolatayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Şölen Milango’nun en yenilikçi ürünü Moments, Milango çikolatasından gelen eşsiz lezzetinin yanı sıra, göz kamaştıran zarif tasarımı ve benzersiz şekli ile bambaşka bir deneyim sunar. İnce ve kıvrımlı formuyla bugüne kadar bilinen diğer tüm çikolatalardan ayrılır.

Kullanım Önerileri
Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Bitter Çikolata (%87 ) (Şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, kakao tozu, süt yağı, aroma verici, emülgatör (ayçiçek lesitini) ,tuz). Portakal parçacığı (%13)).Bitter çikolata min. %50 kakao kuru maddesi içermektedir.

Alerjen Uyarısı
Süt ürünleri içerir. Eser miktarda Antepfıstığı, fındık , badem, yerfıstığı, ceviz, buğday gluteni, soya lesitini, susam vb. tohum, yumurta ve/ veya ürünleri içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Bitter Çikolata Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri