Ritter Sport Sütlü Çikolata

Ritter Sport Sütlü Çikolata besin listesi, Ritter Sport Sütlü Çikolatanın 100 gr besin ortalaması yaklaşık 546 kaloridir (9 adet besin için).

 • Ritter Sport Çikolata Çilekli Yoğurtlu Kaç Kalori Ritter Sport Çikolata Çilekli Yoğurtlu
  578 kalori

  Alman çikolatasıdır. Çilekli ve yoğurtlu lezzetli bir çikolatadır. yoğurt dolgusu üzerinde inca bir sütlü çikolata kaplaması bulunmaktadır. Açılır kapanır paketi ile tazeliğini uzun süre koruyabilmektedir. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir. Yağ oranı %39, şeker oranı %48’dir. Yüksek kalorili bir çikolatadır.

 • Ritter Sport Bisküvili Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Bisküvili Çikolata
  555 kalori

  Bisküvili ve sütlü çikolatadır. Lezzeti yoğun bir çikolatadır. İçi  tazecik bisküvi dolgulu Ritter Sport'un üzerinde, çikolata kaplaması bulunmaktadır. Açılır kapanır paketi sayesinde uzun süre tazeliğini ve lezzetini korur. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih edenler yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edebilirler.

 • Ritter Sport Acıbadem Dolgulu Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Acıbadem Dolgulu Çikolata
  496 kalori

  Acıbadem dolgulu, sütlü çikolatadır, gurme bir lezzettir. %27 oranında yağ, %51 oranında şeker içermektedir. Yüksek kalorilidir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

 • Ritter Sport Ballı Tuzlu Bademli Sütlü Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Ballı Tuzlu Bademli Sütlü Çikolata
  563 kalori

  %35 oranında yağ, %48 oranında şeker içermektedir. Oldukça yüksek kalorili bir çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

 • Ritter Sport Tane Bademli Sütlü Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Tane Bademli Sütlü Çikolata
  559 kalori

  %37 oranında yağ, %44 oranında şeker içermektedir. Oldukça yüksek kalorili, bütün bademli sütlü çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

 • Ritter Sport Fındıklı Tablet Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Fındıklı Tablet Çikolata
  575 kalori

  Fındıklı sütlü çikolatadır. %39 oranında yağ, %44 oranında şeker içermektedir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

 • Ritter Sport Üzümlü Fındıklı Tablet Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Üzümlü Fındıklı Tablet Çikolata
  520 kalori

  Fındıklı ve kuru üzümlüdür. %28 oranında yağ, %55 oranında şeker içermektedir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

 • Ritter Sport Cashew Kaju Fıstıklı Sütlü Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Cashew Kaju Fıstıklı Sütlü Çikolata
  545 kalori

  %33 yağ oranı %47 şeker oranına sahip yüksek kalorili sütlü çikolatadır. İçinde kaju fıstığı bulunmaktadır.

 • Ritter Sport Cornflakes Mısır Gevrekli Sütlü Çikolata Kaç Kalori Ritter Sport Cornflakes Mısır Gevrekli Sütlü Çikolata
  520 kalori

  %27 oranında yağ, %50 oranında şeker içermektedir. Yüksek kalorili hem sütlü hem kahvaltılık gevrekli çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.