Red Bull Red Edition Enerji İçeceği Karpuz

Red Bull Red Edition Enerji İçeceği Karpuz

Red Bull Red Edition Enerji İçeceği Karpuzun 100 gramında 45 kalori vardır ve besin değeri olarak: 11 gr karbonhidrat içermektedir.

İçerisinde protein ve yağ içermeyen bir enerji içeceğidir. Karpuz aromalıdır. Kafein, taurin, B grubu vitaminler, şeker ve su içermektedir. 100ml içinde 11 gram şeker içermektedir. Bir kutu redbull karpuzlu 37,5 mg kafein içermektedir, bu miktar bir fincan demleme çay içinde bulunan kafein miktarına yakındır.

Red Bull Çeşitleri: Karpuzlu
45.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 112.5 kcal ve 250 gr vardır.
  3. 1 Gramda 45 kcal ve 100 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 45 kcal % 2.2
Karbonhidrat 11 g % 3.6
Protein 0 g % 0.0
Yağ 0 g % 0.0
Tuz 0.09 g % 1.5
Şeker 11 g % 36.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%100) karbonhidrattan alan Red Bull Red Edition Enerji İçeceği Karpuzu kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Redbull içmeden önce dikkat edilmesi gerekenler: Alkol ile karıştırılarak veya beraber tüketilmemelidir. Çocuklar, 18 yaş altı kişiler, yaşlılar, diabetikler, yüksek tansiyonu olanlar, gebe ve emzikli kadınlar, metabolik hastalığı olanlar, böbrek yetmezliği olanlar ile kafeine hassas kişiler için tavsiye edilmez. Sporcu içeceği değildir, yoğun fiziksel aktivite öncesinde, sırasında veya sonrasında tüketilmemelidir. Günlük 500 ml’den fazla tüketilmesi tavsiye edilmez.

Menşei
AVUSTURYA

İçindekiler
Kafein: Eski medeniyetler kafeini insan vücudu üzerindeki canlandırıcı etkisiyle biliyor ve çay, kahve, kakao çekirdekleri ve kola yemişleri gibi doğal kaynaklardan tüketiyorlardı.B Grubu Vitaminleri: Vitaminler normal vücut işlevlerini sürdürmek için gerekli olan temel mikro besin maddeleridir. Şeker: Red Bull Enerji İçeceğindeki şeker, şeker pancarından elde edilmiştir.Taurin: Taurin, insan vücudunda doğal olarak meydana gelen ve günlük beslenmenin bir parçası olan bir amino asittir. Birçok biyolojik süreçte görev alır. Alplerden gelen su: Doğal olarak su, Red Bullun temel bileşenlerindendir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RED BULL GIDA DAĞITIM VE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri