Patiswiss Nohut Cipsi Kaç Kalori, Besin Değerleri Ekşi Krema Baharat Aromalı

Patiswiss Nohut Cipsi
Patiswiss Nohut Cipsinin 100 gramında 361 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 50 gram Patiswiss Nohut Cipsinde 181 kalori bulunmaktadır.

Nohut unundan yapılan yüksek proteinli bir cipstir. Ayrıca glutensiz bir cipstir. Baharatlı ve ekşi krema aromalıdır. Fırınlanmış olması dolayısıyla yağ oranı oldukça düşüktür. %6,2 oranında yağ içermektedir. Ayrıca bezelye unu içermektedir. Yüksek proteinli, düşük yağ içeriğine sahip atıştırmalık bir cips arıyorsanız denemekten çekinmeyin. Bir paketinde iki porsiyon bulunmaktadır.

100 Gram 1 Paket (50 g) 1 Porsiyon (25 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 361 kcal % 17.4
Karbonhidrat 63 g % 20.2
Lif 13 g % 54.6
Protein 22 g % 44.8
Yağ 6 g % 9.5
Doymuş Yağ 1 g
Tuz 1 g % 21.7
Şeker 3 g % 9.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%63) karbonhidrattan alan Patiswiss Nohut Cipsini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri
Serin, rutubetsiz ve güneş görmeyen ortamda muhafaza ediniz. Ambalajı açtıktan sonra tüketiniz.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Nohut Cipsi [Nohut unu (%65), bezelye unu], Ekşi Krema ve Baharat Aroması (%7), [Maltodekstrin, Deniz Tuzu, Baharat Karışımı [Soğan Tozu (%1), Sarımsak tozu (%1), Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit, Malik asit, Laktik Asit], Ayçiçek yağı.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PATİSWİSS ÇİKOLATA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Nohut Cipsi Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri