Nudo Domatesli Erişte Bardakta

Nudo Domatesli Erişte Bardakta

Nudo Domatesli Erişte Bardaktanın 100 gramında 182 kalori vardır ve besin değeri olarak: 6 gr protein, 7 gr yağ, 23 gr karbonhidrat içermektedir.

Domatesli Bardak Erişte, mutfağa ihtiyacınız olmadan da yemek yapabilirsiniz. Sıcak suyu eriştenin üzerine dökerek hazırlayabileceğiniz Nudo bardak nodle, 3 dakikada tüketime hazır hâle gelir. Yoğun iş hayatınızda ve ders çalışırken kolayca hazırlayabileceğiniz erişte, Uzak Doğu hayranlarının da severek tüketiği lezetli bir alternatiftir.

Nudo Çeşitleri: Pırasalı Havuçlu Ispanaklı Kırmızı Biberli
182.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 127.4 kcal ve 70 gr vardır.
  3. 1 Pakette 127.4 kcal ve 70 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 182 kcal % 8.8
Karbonhidrat 23 g % 7.3
Protein 6 g % 11.6
Yağ 7 g % 10.3
Şeker 3 g % 8.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%51) karbonhidrattan alan Nudo Domatesli Erişte Bardaktayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Türkiye’de üretilen Nudo erişte, oldukça pratik ve lezetlidir. GİMDES tarafından helal sertifikası verilen Nudo erişteyi güvenle tüketebilirsiniz. Siz de Nudo Domatesli Bardak Erişteyi tercih ederek yoğun günlerinizde işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kulanım Önerileri: Bardağın kapağını yarıya kadar açın. Çeşni ve garnitür poşetlerini açıp bardağa dökün. Bardağa dışındaki çizgiye kadar sıcak su dökün (+/- 30 ml). Bardağın kapağını kapatıp 3 dakika kadar bekleyin. Kapağı tamamen açın ve iyice karıştırın. Leziz NUDO Çabuk Erişte’niz servise hazırdır ve tümüyle tüketebilirsiniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Erişte: Buğday unu, bitkisel yağ (palm yağı), tuz, bitkisel esaslı kıvam artırıcı (guar gam). Çeşni (%10): Tuz, şeker, domates tozu (%7) maya özütü, kırmızı biber. Garnitür: Kurutulmuş sebzeler (havuç,ıspanak,pırasa)

Alerjen Uyarısı: Buğday gluteni içerir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: ERİŞLER GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri