Nescafe 2 Si 1 Arada Kaç Kalori, Besin Değerleri

Nescafe 2 Si 1 Arada
Nescafe 2 Si 1 Aradanın 100 gramında 230 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 10 gram Nescafe 2 Si 1 Aradada 23 kalori bulunmaktadır.

Kahveyi şekersiz tercih edenler için lezeti taneciklerinde gizli NESCAFÉ 2si1 Arada. İçinde bulunan kahve yumuşatıcısı dolayısıyla kalorisi yükselmektedir. Kalori açığı yaratarak kilo vermek istiyorsanız sade kahve tercih edebilirsiniz. Kahve ile Cofe Mate’in birlikteliğinden doğan yumuşak bir lezzettir. Dilediğin her yerde hızlı ve kolay hazırlanan sıcacık bir kahve deneyimi yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece kaynamış sudur.

100 Gram 1 Adet (10 g) 1 Porsiyon (10 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 230 kcal % 11.1
Karbonhidrat 30 g % 9.7
Lif 3 g % 12.5
Protein 3 g % 6.0
Yağ 10 g % 15.4
Doymuş Yağ 9 g
Tuz 1 g % 16.7
Şeker 5 g % 16.7
Marka: Nescafe Özellik: Sütlü
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%54) karbonhidrattan alan Nescafe 2 Si 1 Aradayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Hazırlanışı: Poşetin tamamını bir fincana boşaltın. Kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak su (20 mL) ilave edin. Karıştırın ve tadın keyfine varın.

Saklama Önerisi: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: kahve beyazlatcısı(%82)(glukoz şurubu,tam hidronejize bitkisel yağ),(palm çekirdeği),öğütülmüş kahve (%1,4),asitlik düzenleyici (dipotasyum fosfat,sodyum polifosfat,trisodyum sitrat),süt proteini,emülgatör emülgatör(yağ asitlerinin mono ve digliseritleri,yağ asitlerinin mono ve digsertilerinin mono ve diaseti tartarik asit esterleri)topaklanmayı önleyici(silikon dioksit) toz aroma vericiler (krema süt),çözünebir kahve(%15,9),Buğday içerebilir.Üründe toplam %17 oranında kahve bulunmaktadır.(Çözünebilir ve öğütülmüş kahve), Dolu dolu tat için ince öğütülmüş kahve eklenmiştir.Ürünlerimizin hiçbirinde domuz yağı ve katkıları yoktur.)

Alerjen Uyarısı: Buğday, süt ve süt ürünleri içerebilir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

İkisi Bir Arada Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri