Migros Üzüm Pekmezi

Migros Üzüm Pekmezi

Migros Üzüm Pekmezinin 100 gramında 273 kalori vardır ve besin değeri olarak: 1.4 gr protein, 67 gr karbonhidrat içermektedir.

Pekmezin insan sağlığına katkıları herkes tarafından bilinir. Beynin enerji toplayabilmek için ihtiyaç duyduğu doğal şeker bakımından en zengin besinlerden biri olan pekmez, özellikle bebeklerin ve çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmelerinde çok önemli bir rol oynar. Anadolu’nun topraklarından özenle toplanan en kaliteli ham maddelerden üretilmiştir.

Migros Çeşitleri:
273.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 81.9 kcal ve 30 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 273 kcal % 13.2
Karbonhidrat 67 g % 21.6
Protein 1 g % 2.8
Yağ 0 g % 0.0
Tuz 0.4 g % 6.7
Şeker 66 g % 220.0
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%97) karbonhidrattan alan Migros Üzüm Pekmezini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Pekmezin içerisinde yer alan kalsiyum değeri, sütte bulunan kalsiyum değerinin tam üç katı kadardır. Katkı maddesi içermeyen Migros Üzüm Pekmezi, sağlığınızın korunması adına sizin vazgeçilmeziniz olmaya hazır bir üründür. 

Kullanım Önerileri

DİREKT TÜKETİLEBİLİR YA DA TAHİN VEYA YOĞURTLA BİRLİKTE TÜKETİLEBİLİR.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

ÜZÜM ŞIRASI

Alerjen Uyarısı

ALERJEN DEĞİLDİR

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

ŞİTOĞLU PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri