McVitie's Tam Buğdaylı Sütlü Çikolatalı Bisküvi

McVitie's Tam Buğdaylı Sütlü Çikolatalı Bisküvi

McVitie's Tam Buğdaylı Sütlü Çikolatalı Bisküvinin 100 gramında 507 kalori vardır ve besin değeri olarak: 7 gr protein, 24 gr yağ, 64 gr karbonhidrat içermektedir.

Yağ oranı %24, şeker oranı ise %28’dir. Dolayısıyla yüksek kalorili bir atıştırmalıktır. %12 oranında tam buğday unu içerir, daha fazla oranda buğday unu içerir. Şeker ve palm yağı ana malzemeleridir. Yerine mevsim meyvesi tercih edilebilir. Çaya batırmalık, kahvenin yanına lezzet katmalık, kıtır ve lezzetli bir bisküvi. Tahıllı yapısı ile uzun süre tokluk sağlayan bisküvileri, ara öğünlerinizde porsiyona dikkat ederek tüketebilirsiniz. Tam buğdaylı olması ile vitamin ve mineral bakımından besleyicidir. Uzun süre tokluk hissi verir.

Mcvitie's Çeşitleri: Tam Buğdaylı Sütlü Çikolata Kaplı
507.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Adette 30.42 kcal ve 6 gr vardır.
  3. 1 Porsiyonda 182.52 kcal ve 36 gr vardır.
  4. 1 Pakette 517.14 kcal ve 102 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 507 kcal % 24.5
Karbonhidrat 64 g % 20.7
Lif 3 g % 12.1
Protein 7 g % 13.6
Yağ 24 g % 36.9
Doymuş Yağ 13 g
Tuz 1 g % 18.3
Şeker 28 g % 93.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%51) karbonhidrattan alan McVitie's Tam Buğdaylı Sütlü Çikolatalı Bisküvini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Mini kek atıştırmalığı lezzetle çay, kahve, süt, meyve suyu ya da gazlı içeceklerle birlikte tercih edebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de misafirleriniz için lezzetli bir atıştırmalık olabilir.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Buğday unu, şeker, bitkisel yağlar (palm, shea), tam buğday unu (%12), kakao yağı, yağsız süttozu, kakao kitlesi, invert şeker şurubu, peyniraltı suyu tozu (süt), kabartıcılar (sodyum hidrojen karbonat, amonyum hidrojen karbonat), sade yağ (süt), tuz, emülgatörler (soya lesitini, poligliserol polirisinoleat), asitlik düzenleyici (malik asit), un işlem maddesi (sodyum metabisülfit), aroma verici.

Alerjen Uyarısı

Gluten, süt, soya, sülfit içerir. Eser miktarda fındık içerebilir.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri