Mars Karamelli Çikolata

Mars Karamelli Çikolata

Mars Karamelli Çikolatanın 100 gramında 449 kalori vardır ve besin değeri olarak: 4 gr protein, 17 gr yağ, 70 gr karbonhidrat içermektedir.

%17 oranında yağ, %62 oranında şeker içermektedir. Yüksek kalorilidir, bisküvi üzerinde karamel bulunmaktadır, tamamı sütlü çikolata kaplıdır. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

Mars Çeşitleri: Karamelli
449.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 112.25 kcal ve 25 gr vardır.
  3. 1 Pakette 228.99 kcal ve 51 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 449 kcal % 21.7
Karbonhidrat 70 g % 22.7
Protein 4 g % 8.0
Yağ 17 g % 26.2
Doymuş Yağ 8 g
Tuz 0.4 g % 6.7
Şeker 62 g % 206.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%62) karbonhidrattan alan Mars Karamelli Çikolatayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Sütlü çikolatalı yoğun kıvamı ile vazgeçilmez bir lezzettir. Hijyenik ortamda üretilip paketlenmiştir. Uygun sıcaklıklarda muhafaza edildiğinde son kullanma tarihine kadar lezzetini ve tazeliğini korur. 

Menşei

HOLLANDA

İçindekiler

Şeker, Glikoz Şurubu, Kakao yağı, Tam yağlı süttozu, Kakao kitlesi, Ayçiçek yağı, Yağsız süttozu, Laktoz (süt bileşeni), Peynir altı suyu tozu (sütten), Yağı azaltılmış kakao, Süt yağı, Arpa maltı ekstraktı (gluten), Emülgatör (Soya lesitini), Tuz, Yumurta beyazı tozu, Palm yağı, Süt proteini, Doğal vanilya aroma vericisi. (İçerebilir: Yerfıstığı, fındık) Sütlü çikolata kakao kuru maddesi en az %25. Domuz yağı içermez.

Alerjen Uyarısı

Süttozu, laktoz (süt bileşeni), peynir altı suyu tozu (sütten), süt yağı, arpa maltı ekstraktı (gluten), soya lesitini, yumurta beyazı tozu, süt proteini, yerfıstığı, fındık.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

MARS GIDA ÜR.TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri