Maltesers Sütlü Çikolata Kaplı Çıtır Bisküvili Draje Sütlü Çikolata Kaplı Çıtır Bisküvili Draje

Maltesers Sütlü Çikolata Kaplı Çıtır Bisküvili Draje

Maltesers Sütlü Çikolata Kaplı Çıtır Bisküvili Drajenin 100 gramında 500 kalori vardır ve besin değeri olarak: 8 gr protein, 24 gr yağ, 62 gr karbonhidrat içermektedir.

Top şeklinde minik atıştırmalıklardır. Kurabiye etrafı çikolata kaplıdır. Ürünün şeker oranı yaklaşık olarak %50dir. Dolayısıyla tüketilmesi durumunda porsiyon miktarı önem taşımaktadır. Hollanda menşeili bir atıştırmalıktır. Sütlü çikolata kaplı çıtır bisküvili drajedir.

Maltesers Çeşitleri: Sütlü Çikolata Kaplı
500.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 150 kcal ve 30 gr vardır.
  3. 1 Pakette 425 kcal ve 85 gr vardır.
  4. 1 Küçük Pakette 185 kcal ve 37 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 500 kcal % 24.2
Karbonhidrat 62 g % 20.1
Protein 8 g % 16.4
Yağ 24 g % 36.9
Doymuş Yağ 15 g
Şeker 53 g % 176.7
Sodyum 0.39 g % 16.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%49) karbonhidrattan alan Maltesers Sütlü Çikolata Kaplı Çıtır Bisküvili Drajeyi kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Amacınıza uygun porsiyon miktarını kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Kilo vermek isteyen, kalori açığı yapan kişiler oldukça ufak porsiyonlar ve ya bir iki det olarak tüketeceklerdir.

Menşei

HOLLANDA

İçindekiler

Şeker, yağsız süttozu, kakao yağı, glikoz şurubu, arpa maltı ekstraktı (gluten), kakao kitlesi, süt yağı, laktoz (süt bileşeni), peynir altı suyu tozu (sütten), palm yağı, palm çekirdeği yağı, su, emülgatör (soya lesitini), buğday unu (gluten), kabartıcılar (kalsiyum fosfat, sodyum karbonat, potasyum karbonat), buğday gluteni, parlatıcı (pektin), tuz, aroma verici. Sütlü çikolatadaki kakao kuru maddesi en az %25’tir. Domuz yağı içermez.

Alerjen Uyarısı

Süt tozu, arpa, süt, laktoz (süt bileşeni), peynir altı suyu tozu (sütten), soya, buğday

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

MARS GIDA ÜR.TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri