Lindt Excellence A Touch Of Sea Salt

Lindt Excellence A Touch Of Sea Salt

Lindt Excellence A Touch Of Sea Saldın 100 gramında 529 kalori vardır ve besin değeri olarak: 6 gr protein, 32 gr yağ, 50 gr karbonhidrat içermektedir.

Deniz tuzlu bitter çikolatadır, gurme bir lezzettir. %32 oranında yağ, %48 oranında şeker içermektedir. Yüksek kalorilidir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

Lindt Çeşitleri: Deniz Tuzlu
529.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 158.7 kcal ve 30 gr vardır.
  3. 1 Pakette 529 kcal ve 100 gr vardır.
  4. 1 Kare Parçada 52.9 kcal ve 10 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 529 kcal % 25.6
Karbonhidrat 50 g % 16.2
Lif 8 g % 34.2
Protein 6 g % 12.4
Yağ 32 g % 49.2
Doymuş Yağ 20 g
Tuz 3 g % 51.7
Şeker 48 g % 160.0
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%56) yağdan alan Lindt Excellence A Touch Of Sea Saldı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Birinci sınıf Fransız deniz tuzu ile lezzetlendirilmiş, enfes bir bitter çikolatadır. Lindt'in Excellence serisinin en özel çikolatalarından biridir. Yüksek kalitedeki

kakao çekirdeklerinden üretilen bu çikolata, damakta hoş bir tat bırakır. Deniz tuzu ve bitter çikolatanın birleşimi ile oluşan farklı ve özel bir lezzete sahiptir. İdeal çikolata saklama koşulları kuru, kokusuz ve serin ortamlardır. Çikolatayı ani ısı değişimlerine maruz bırakmamak gerekir. Kakao yağı ısı ve nemden etkilenebilen bir maddedir. Nemli ortamlar ve ısı değişimleri kakao yağının yapısının bozulup, kristallerinin ortaya çıkmasına neden olur. Bazen çikolataların üzerinde görülebilen beyazlamanın sebebi budur. Bu beyazlık çikolatanın bozuk olduğu anlamına gelmese de lezzet değerini düşürür.

Menşei

ALMANYA

İçindekiler

Şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, yağsız süt tozu, emülgatör (soya lesitin), deniz tuzu (%0.3)aroma verici (vanilin).

Alerjen Uyarısı

Süt,fındık ve diğer kabuklu yemişler içerebilir. Kakao kuru maddesi en az %47 dir. Yağzıs süt tozu, soya lesitin.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

TRANSMED GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri