Knorr Pane Harcı

Knorr Pane Harcı

Knorr Pane Harcının 100 gramında 360 kalori vardır ve besin değeri olarak: 10 gr protein, 3.5 gr yağ, 69 gr karbonhidrat içermektedir.

Tavuk, dana, kuzu, hindi, ballık, deniz ürünleri, patates köftesi, sebzeler, krep, börek ve hamur işlerinde de kulanabilirsiniz. Knorr Pane Harcı 10 gr. koruyucu katkı madesi içermez. Türk Gıda Kodeksi’ne uygundur.

Knorr Çeşitleri:
360.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 18 kcal ve 5 gr vardır.
  3. 1 Pakette 360 kcal ve 100 gr vardır.
  4. 1 Çay Kaşığında 7.2 kcal ve 2 gr vardır.
  5. 1 Tatlı Kaşığında 10.8 kcal ve 3 gr vardır.
  6. 1 Yemek Kaşığında 18 kcal ve 5 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 360 kcal % 17.4
Karbonhidrat 69 g % 22.3
Protein 10 g % 20.0
Yağ 4 g % 5.4
Doymuş Yağ 1 g
Şeker 5 g % 16.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%79) karbonhidrattan alan Knorr Pane Harcını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Knorr pane harcına, kulanacağınız malzeme dışında bir ekleme yapmanıza gerek yoktur. Pane harcı, ete çıtır bir lezet katar.

Baharat ürünlerini, ambalajını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak olarak saklayın.

Kulanım Önerileri

  1. Düz bir tabağın içine pane harcını dökün.

  2. Ayrı bir kaba 2 yumurta kırıp çırpın

  3. 4 adet (60 g) ince dövülmüş tavuk göğsü dilimlerini önce yumurtaya batırıp, ardından pane harcına iyice bulayın.

  4. Tavuk göğüslerinin her iki tarafını kızgın yağda kızartıp sıcak olarak servis edin.

Afiyet olsun.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Galeta unu (buğday unu, tuz, tatlı kırmızı biber özütü, maya), pirinç unu, mısır nişastası, iyotlu tuz, bitkisel yağ (palm), kurutulmuş öğütülmüş kırmızı biber, kurutulmuş öğütülmüş soğan, kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, karabiber, aroma verici (kereviz). İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, antep fıstığı, fındık, badem ce susam içerebilir. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Alerjen Uyarısı: İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, antep fıstığı, fındık, badem ce susam içerebilir. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri