Knorr Çıtır Pane Harcı

Knorr Çıtır Pane Harcı

Knorr Çıtır Pane Harcının 100 gramında 350 kalori vardır ve besin değeri olarak: 8 gr protein, 1.5 gr yağ, 78 gr karbonhidrat içermektedir.

Tavuk, dana, kuzu, dana, hindi, ballık, deniz ürünleri, patates köftesi, sebzeler, krep, börek ve hamur işlerinde kulanabilirsiniz. Knor Çıtır Pane Harcı koruyucu katkı madesi içermez. Türk Gıda Kodeksi’ne uygundur.

Knorr Çeşitleri:
350.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 31.5 kcal ve 9 gr vardır.
  3. 1 Pakette 315 kcal ve 90 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 350 kcal % 16.9
Karbonhidrat 78 g % 25.2
Protein 8 g % 16.0
Yağ 2 g % 2.3
Doymuş Yağ 0.2 g
Şeker 0.8 g % 2.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%87) karbonhidrattan alan Knorr Çıtır Pane Harcını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Knor pane harcına, 2 yumurta dışında bir ekleme yapmanıza gerek yoktur. Pane harcı, et üzerinde çıtır bir lezet katar. Ayrıca çıtır pane harcı ile farklı ve lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz.

Baharat ürünlerini, ambalajını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak olarak saklayın.

Kulanım Önerileri

  1. Yayvan bir tabağın içine çıtır pane harcını dönün.

  2. Ayrı bir baka 2 yumurta kırıp çırpın.

  3. Tavuk bagetleri önce çırpılmış yumurtaya batırıp ardından çıtır pane harcına bulayın

  4. Tavuk bagetleri kızgın yağda kızartıp sıcak olarak servis edin.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Çıtır galeta (buğday unu, tuz, maya), buğday unu, mısır nişastası, mısır gevreği, (buğday), tuz, kurutulmuş öğütülmüş soğan, karabiber, zerdeçal, acı kırmızı biber, kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, beyaz biber, kurutulmuş öğütülmüş zencefil, bitkisel yağ (palm) doğal muskat aroma vericisi. İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, kereviz, antep fıstığı, fındık, badem, ve susam içerebilir.

Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Alerjen Uyarısı: İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, kereviz, antep fıstığı, fındık, badem, ve susam içerebilir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri