Kellogg's Granola Çikolata Parçacıklı ve Fındıklı

Kellogg's Granola Çikolata Parçacıklı ve Fındıklı

Kellogg's Granola Çikolata Parçacıklı ve Fındıklının 100 gramında 492 kalori vardır ve besin değeri olarak: 7 gr protein, 24 gr yağ, 60 gr karbonhidrat içermektedir.

Kellogg’s Granola Çikolata Parçacıklı ve Fındıklı

Lif Kaynağıdır ve renklendirici içermez. Ürün %25 i şekerden oluşmaktadır. Light besin olarak baktığımız benzeri kahvaltılık gevreklerde malesef oldukça fazla şeker kullanılmakta, bu da kalori açığı yapan, kilo vermeye çalışan ya da sağlıklı beslenmeye çalışan kişileri yanıltmaktadır. Ürünün 100 gramı yaklaşık olarak 500 kaloridir.

Kellogg's Çeşitleri: Çikolatalı
492.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 196.8 kcal ve 40 gr vardır.
  3. 1 Yemek Kaşığında 73.8 kcal ve 15 gr vardır.
  4. 1 Kasede 196.8 kcal ve 40 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 492 kcal % 23.8
Karbonhidrat 60 g % 19.4
Lif 5 g % 18.8
Protein 7 g % 13.4
Yağ 24 g % 36.9
Doymuş Yağ 12 g
Şeker 25 g % 83.3
Sodyum 0.7 g % 29.2
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%49) karbonhidrattan alan Kellogg's Granola Çikolata Parçacıklı ve Fındıklını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

kellogg’s Granola Çikolata Parçacıklı Ve Fındıklı,

Lif kaynağı kellogg’s Granola Çikolata Parçacıklı ve Fındıklı, fırınlanmış çıtır yulaf parçalarının çikolata ve fındıklarla birleşmesinden oluşur. kellogg’s Granola, müthiş lezetiyle öne çıkar ve çikolataseverlere daha hafif bir seçenek sunar. Kendine dikat eden ancak lezeten asla ödün vermeyen tüketicilerin tercihidir. İster süt veya yoğurtla isterseniz de çıtır çıtır sade olarak tüketilebilir.

Hazırlama Önerisi: kellogg’s Granola’yı kahvaltılarınızda veya günün her satinde süt, yoğurt ile veya sade olarak tüketebilirsiniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: “Yulaf ezmesi (% 48), Şeker, Bitkisel yağ (palm), Çikolata Parçacıkları (% 1): Şeker, Kakao kitlesi, Kakao yağı, Bitkisel yağ (palm, shea, sal, mango), Süt yağı, Emülgatör (Soya Lesitini)], Buğday patlağı: Buğday irmiği, Buğday unu, Malt ekstraktı (arpa), Şeker, Tuz, Bitkisel yağ (palm), Emülgatör (Soya Lesitini)], Buğday unu, Fındık (% 3), Hindistan cevizi tozu (koruyucu: kükürt dioksit), Pekmez, Tuz, Malt ekstraktı (arpa), Antioksidanlar (alfa tokoferol, askorbil palmitat), Tarçın.Eser miktarda yumurta, badem ve antep fıstığı içerebilir.”

Alerjen Uyarısı: Eser miktarda yumurta, badem ve antep fıstığı içerebilir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri