Karabıber Tane

Karabıber Tane

Karabıber Tanenin 100 gramında 320 kalori vardır ve besin değeri olarak: 12 gr protein, 17 gr yağ, 57 gr karbonhidrat içermektedir.

Karabıber Tane,

Türk mutfağının en çok kulanılan baharat çeşitlerinden biri olan karabiber tane özelikle sosların ve et yemeklerinin ana malzemesidir. Et marinasyonunda, çorbalarda, makarna ve salata soslarında, pilavlarda ve sebze yemeklerinde keskin aroması ve acımsı lezetiyle ön plana çıkar.

320.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 6.4 kcal ve 2 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 320 kcal % 15.5
Karbonhidrat 57 g % 18.4
Protein 12 g % 24.0
Yağ 17 g % 26.2
Doymuş Yağ 3 g
Şeker 10 g % 34.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%53) karbonhidrattan alan Karabıber Taneyi kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Krabiber ile Daha Lezetli Yemekler

Kendine özgü bir koku ve aromaya sahip olan tane karabiber, özel baharat öğütücülerde toz haline getirerek de kulanabilir. Hafif acı aroması sayesinde damaklarda kalıcı bir lezet bırakır.

Menşei: VİETNAM

İçindekiler: Tane Karabiber

Alerjen Uyarısı: Susam, hardal yulaf ve unu, galeta ve mısır unu, kuru kereviz, kayısı, fındık, fıstık, badem, ceviz, kaju, a.fıstığı ile aynı hata paketlendiğinden iz miktarda içerebilir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: AYFER KAUR OĞULARI MAHMUT KAUR VE MURAT KAUR

Benzer Kalori ve Besin Değerleri