Indomie Gurme Soya Soslu Hazır Noodle

Indomie Gurme Soya Soslu Hazır Noodle

Indomie Gurme Soya Soslu Hazır Noodlenin 100 gramında 380 kalori vardır ve besin değeri olarak: 7 gr protein, 17 gr yağ, 49 gr karbonhidrat içermektedir.

Uzakdoğuda, özellikle Çin yemek kültüründe yer almaktadır. Pirinç unundan yapılan ince hamur şeritlerinin haşlanması ile yapılmaktadır. İndomie Hazır Nodle’ı kaynamakta olan 30 ml (1,5 su bardağı) suya ilave ederek 3 dakika haşlayın. Nodle ınız kaynarken baharatı yağı, tatlı soya sosunu ve Kırmızı biber tozunu (tercihe göre) bir tabağa koyup karıştırın. Nodle ‘ı sudan çıkarıp iyice süzün. Nodle’ı tabağa ekleyin ve baharat karışımı ile iyice karıştırın. İndomie Nodle Servise Hazır, Afiyet olsun.

indomie Çeşitleri: Soya Soslu
380.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 304 kcal ve 80 gr vardır.
  3. 1 Pakette 304 kcal ve 80 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 380 kcal % 18.4
Karbonhidrat 49 g % 15.9
Protein 7 g % 14.0
Yağ 17 g % 26.2
Doymuş Yağ 7 g
Tuz 2 g % 33.3
Şeker 6 g % 20.0
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%51) karbonhidrattan alan Indomie Gurme Soya Soslu Hazır Noodleyi kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Hazır Nodle İçeriği : Buğday Unu(Glüten),Bitkisel Yağ(Palm yağı), Tuz, Asitlik Düzenleyici(Potasyum Karbonat, Sodyum Polifosfat, Sodyum Karbonat), Kıvam artırıcı(Guar Gam), Renklendirici(Riboflavin), Aroma verici karışım içeriği: Şeker, Tuz, Aroma Artırıcı(Monosodyum glutamat), Sarımsak Tozu, Dana Eti Aroma Vericisi, Soğan Tozu, Maya (Sacharomyces cerevisiae), Karamel. Kızmızı Biber Tozu. Yağ İçeriği : Bitkisel Yağ( Palm Yağı), soğan. Tatlı Soya Sosu(

Alerjen Uyarısı: Gluten ve Soya fasulyesi içerir

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: ADKOTURK GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri