Indomie Gurme Acı Yeşil Biberli Hazır Noodle

Indomie Gurme Acı Yeşil Biberli Hazır Noodle

Indomie Gurme Acı Yeşil Biberli Hazır Noodlenin 100 gramında 391 kalori vardır ve besin değeri olarak: 9 gr protein, 18 gr yağ, 49 gr karbonhidrat içermektedir.

Uzakdoğuda, özellikle Çin yemek kültüründe yer almaktadır. Pirinç unundan yapılan ince hamur şeritlerinin haşlanması ile yapılmaktadır. İndomie Hazır Nodle’ı kaynamakta olan 30 ml(1,5 su bardağı) suya ilave ederek 3 dakika haşlayın. Nodle ınız kaynarken baharatı,yağı ve Kırmızı biber tozunu (tercihe göre) bir tabağa koyup karıştırın.Nodle ‘ı sudan çıkarıp iyice süzün. Nodle’ı tabağa ekleyin ve baharat karışımı ile iyice karıştırın. İndomie Nodle Servise Hazır, Afiyet olsun.

indomie Çeşitleri: Acı Biberli
391.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 312.8 kcal ve 80 gr vardır.
  3. 1 Pakette 312.8 kcal ve 80 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 391 kcal % 18.9
Karbonhidrat 49 g % 15.9
Protein 9 g % 18.0
Yağ 18 g % 27.7
Doymuş Yağ 9 g
Tuz 2 g % 29.2
Şeker 4 g % 13.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%49) karbonhidrattan alan Indomie Gurme Acı Yeşil Biberli Hazır Noodleyi kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Hazır Nodle İçeriği : Buğday Unu (Gluten), Bitkisel Yağ (Palm yağı), Tuz, Asitlik Düzenleyici (Potasyum Karbonat, Sodyum Polifosfat, Sodyum Karbonat), Kıvam artırıcı (Guar Gam), Renklendirici(Riboflavin), Aroma verici karışım içeriği: Şeker, Tuz, Aroma Artırıcı (Monosodyum Glutamat), Yağsız Süt Tozu, Sarımsak Tozu, Karides Tozu, Tavuk Aroma Vericisi, Soğan tozu, Maya(Sacharomyces cerevisiae), Asitlik Düzenleyici(Sitrik Asit). Kırmızı Biber Tozu. Yağ içeriği: Bitkisel yağ( Palm Yağı), Yeşil Acı Biber, Soğan, Sarımsak, Zencefil, Limon Otu, Misket Limonu Yaprakları, Klorofilin. alerjen Glüten, süt ürünü ve Karides içerir.

Alerjen Uyarısı: alerjen Glüten, süt ürünü ve Karides içerir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: ADKOTURK GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri