Haribo Kalpli Kutu Meyve Sulu Şekerleme Kaç Kalori, Besin Değerleri

Haribo Kalpli Kutu Meyve Sulu Şekerleme
Haribo Kalpli Kutu Meyve Sulu Şekerlemenin 100 gramında 336 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 30 gram Haribo Kalpli Kutu Meyve Sulu Şekerlemede 101 kalori bulunmaktadır.

Şeker oranı %47’dir. Glikoz şurubu ve şeker kullanılarak yapılmıştır. Karışık meyvelidir. Porsiyona dikkat edilerek yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

100 Gram 1 Porsiyon (30 g) 1 Adet (2 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 336 kcal % 16.2
Karbonhidrat 75 g % 24.3
Protein 7 g % 14.2
Yağ 0.1 g % 0.2
Doymuş Yağ 0.1 g
Tuz 0.05 g % 0.8
Şeker 47 g % 157.7
Marka: Haribo Özellik: Karışık Meyveli
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%91) karbonhidrattan alan Haribo Kalpli Kutu Meyve Sulu Şekerlemeyi kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Glikoz şurubu, şeker, sığır jelatini, su, dekstroz,. çeşidine göre meyve suyu %1,5 (elma, çilek, ahududu, potakal, limon, ananas) asitik düzenleyici (sitrik asit) çeşidine göre meyve ve bitki konsatreleri (aspir, spirulina, elma, mürver, portakal, frenk üzümü, kivi, limon, aroniya, mango, marakuya, kırmızı üzüm) aroma vericiler ( ahududu, çilek, elma, ananas limon, potakal) palm yağı, parlatıcı( karnauba mumu, bal mumu) mürver ekstratı. Ürünlerimizin hiçbirinde domuz yağı ve katkıları yoktur. İz miktarda süt ve buğday içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HARIBO ŞEKERLEME SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Jelibon Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri