Gıda

Gıdanın 100 gr besin ortalaması yaklaşık 310 kaloridir (968 adet besin için). Konserveden turşuya, un, yağ ve salçaya, tahıllar ve baklagiller dahil olmak üzere geniş bir yelpazede besin içermektedir.

 • Sinangil Sarı Semolina Un Kaç Kalori Sinangil Sarı Semolina Un
  357 kalori

  Ürün içinde karbonhidrat yoktur. Sarı buğdaydan elde edilmiş ve paketlenmiş üründür.

 • Tariş Naturel Birinci Zeytinyağı Kaç Kalori Tariş Naturel Birinci Zeytinyağı
  900 kalori

  Her yudumunda zeytinin leziz

  tadını ve aromatik kokusunu hissettiriyor. 

  Maksimum % 2.0 asit özelliğine sahip olan Natürel Birinci Zeytinyağını salatalarınız ve sıcak yemeklerinizde deneyebilirsiniz.

 • Sinangil Güzel Kabaran Un Kaç Kalori Sinangil Güzel Kabaran Un
  357 kalori

  Buğday unudur, karbonhidrat içermeyecek şekilde işlenmiştir.

 • Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı !PROT:0 !CARB:0 Kaç Kalori Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı !PROT:0 !CARB:0
  819 kalori

  DGL, Güney Ege Bölgesi’nde yetişen

  zeytinlerden soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş, %100 doğal natürel sızma

  zeytinyağıdır. Dilde ve boğazda hissedilen acılık ve yakıcılık ile birlikte dolgun güçlü bir lezzete sahiptir. Tüm yemeklerinizde

  kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz.

 • Bağdat Himalaya Tuzu Değirmen Kaç Kalori Bağdat Himalaya Tuzu Değirmen
  0.01 kalori

  Yemeklerinize güvenle ekleyebileceğiniz bir üründür. Porsiyona dikkat ederek günlük tuz ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 • Müsan Acı Kırmızı Pul Biber Kaç Kalori Müsan Acı Kırmızı Pul Biber
  363.1 kalori

  Taze acı kırmızı biberlerinden üretilmiştir. Aroma, koku ve acılık olarak tamamen doğal Acı Kırmızı Pul Biberdir, hiçbir katkı maddesi içermez. Fırınlarda kurutularak üretilmiştir.

 • Tariş Kidonia Sızma Zeytinyağı 0,3 Kaç Kalori Tariş Kidonia Sızma Zeytinyağı 0,3
  900 kalori

  Zeytinyağının yoğun tadını ve enfes kokusunu sevenler için özel olarak üretilmiş, doğal zeytinyağlarıdır. Doğal yollarla üretilerek sofralarınıza gelir ve yemeklerinizin lezzetine lezzet katar. 

  Tariş Zeytinyağlarının en özel ürünlerinden biri olan bu yoğun aromalı zeytinyağını hem sıcak hem soğuk yiyeceklerinizde deneyebilirsiniz. Hafif ve leziz bir atıştırmalık için çeşitli otlar ya da baharatlarla çeşnilendirerek ekşi mayalı bir ekmekle beraber servis etmeyi deneyebilirsiniz. 

 • Ekiz Naturel Sızma Zeytinyağı Kaç Kalori Ekiz Naturel Sızma Zeytinyağı
  900 kalori

  Taze ve lezetli zeytin meyvesinden elde edilip sofralarınıza ulaşır. Kendine has aromaları ve lezetiyle sofralarınıza lezet katar.

 • Ekiz Riviera Zeytinyağı Kaç Kalori Ekiz Riviera Zeytinyağı
  900 kalori

  Taze ve lezetli zeytin meyvesinden elde edilip sofralarınıza ulaşır. Kendine has aromaları ve lezetiyle sofralarınıza lezet katar.

 • Purelife Himalaya Tuzu Beyaz Granül Sofrada Öğütme Kaç Kalori Purelife Himalaya Tuzu Beyaz Granül Sofrada Öğütme
  0.01 kalori

  Himalaya bölgesinin kristal kaya

  tuzundan elde edilmiştir. Tuz değirmeni ile sofrada öğüterek, yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Tuz, suda çözünebilen mineraller topluluğudur. Günümüzden 250-300 milyon yıl önce oluşan eski deniz tuzu oluşumlarına Himalaya Tuzu

  denmektedir. Deniz tuzu olması ve çevresel kirlenmeden etkilenmediği için rafine edilmeden kullanılır. Böylece içerdiği mineraller ve iz mineraller yok olmadan sofranıza ulaşır.

 • Bağdat Köfte Baharı Katkısız Doğal Kaç Kalori Bağdat Köfte Baharı Katkısız Doğal
  292 kalori

  Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, yüzde 100 doğal olarak işlenip satışa sunulan değişik baharatların belirli ölçülerde karıştırılıp öğütülmesinden elde edilen bir

  karışımdır. Ana maddesi kişniş olmakla beraber, karabiber, tatlı kırmızı biber, az miktarda karanfil, defne yaprağı ve kekikten oluşur. Her türlü kıymalı yemekte, özellikle köftelerde ve kebaplarda kullanılır.

 • Heinz Barbekü Sos Kaç Kalori Heinz Barbekü Sos
  142 kalori

  İsli tadı ile tavuk ve et yemeklerine çok

  yakışır. Kaliteli malzemeler ile hazırlanan Barbekü Sos, mangal keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için harika bir seçim olur.

 • Zahter Kaç Kalori Zahter
  373 kalori

  Zahter sarp yamaçlarda yetişen bir tür bitkidir, antik çağlardan beri baharat olarak kullanıldığı bilinmektedir. Mayıs ve temmuz ayları arasında toplanabilmektedir. Amanos Dağları eteklerinden tek tek toplanmaktadır. Ayıklanması, yıkanması ve kurutulması dopal ortamda yapılmaktadır. Sonrasında doğranarak, kayatuzu ile beraber zeytinyağı dolu kavanozlara koyulmaktadır.

 • Teofarm Natürel Sızma Zeytinyağı Kaç Kalori Teofarm Natürel Sızma Zeytinyağı
  900 kalori

  Hatay'da yetişen zeytinlerden elde edilen aromatik bir zeytinyağıdır.  Hemen her yemekte kullanabileceğiniz yoğun kıvamlı, aromatik Teofarm sızma zeytinyağını özellikle soğuk mezelerde ve salatalarda denemelisiniz. Akdeniz mutfağının enfes lezzetlerini sofranıza dahil etmek için harika bir seçimdir. 

 • Purelife Himalaya Tuzu Pembe Granül Seramik Değirmen Kaç Kalori Purelife Himalaya Tuzu Pembe Granül Seramik Değirmen
  0.01 kalori

  Purelife Tuz Değirmen, değirmen şeklinde dizayn edilmiş kabı ile Himalaya Tuzu'nu sofralarınıza taşıyor.  Hint yarımadası 300 milyon yıl önce adaydı ve Asya kıtası ile çarpıştı.

  Bu çarpışma sonrası Himalaya dağları oluştu ve orada bulunan deniz kurudu. Kuruyan deniz tuzunu Himalaya dağlarının eteklerine bıraktı. Günümüzde Himalaya tuzunun büyük kısmı Pakistan topraklarındadır.

 • Purelife Himalaya Tuzu Beyaz Granül Seramik Değirmen Kaç Kalori Purelife Himalaya Tuzu Beyaz Granül Seramik Değirmen
  0.01 kalori

  Purelife Tuz Değirmen, değirmen şeklinde dizayn edilmiş kabı ile Himalaya Tuzu'nu sofralarınıza taşıyor.  Hint yarımadası 300 milyon yıl önce adaydı ve Asya kıtası ile çarpıştı. Bu çarpışma sonrası Himalaya dağları oluştu ve orada bulunan deniz kurudu. Kuruyan deniz tuzunu Himalaya dağlarının eteklerine bıraktı. Günümüzde Himalaya tuzu denilen tuz bu tuzdur ve büyük kısmı Pakistan topraklarındadır.

 • Purelife Himalaya Tuzu Pembe Granül Sofrada Öğütme Kaç Kalori Purelife Himalaya Tuzu Pembe Granül Sofrada Öğütme
  0.01 kalori

  Purelife Sofrada Öğütme Tuzu, Himalaya bölgesinin kristal kaya tuzundan elde edilmiştir. Tuz değirmeni ile sofrada öğüterek, yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz.  Tuz, suda çözünebilen mineraller topluluğudur. Günümüzden 250-300 milyon yıl önce oluşan eski deniz tuzu oluşumlarına Himalaya Tuzu denmektedir. Deniz tuzu olması ve çevresel kirlenmeden etkilenmediği için rafine edilmeden kullanılır. Böylece içerdiği mineraller ve iz mineraller yok olmadan sofranıza ulaşır.