Galeta Grissini Gevrek

Galeta Grissini Gevrek besin listesi, Galeta Grissini Gevreğin 100 gr besin ortalaması yaklaşık 407 kaloridir (65 adet besin için).

 • Asil Fırın Tandır Konya Gevreği Kaç Kalori Asil Fırın Tandır Konya Gevreği
  405.4 kalori

  Konya gevreğidir. Çay ve kahve yanında atıştırmalık olarak yenebilmektedir. Beyaz ekmek kadar kalori içermektedir. Beyaz un kullanılarak yapılmıştır. Çörek otu ile lezzetlendirilmiştir. Yenirken porsiyona dikkat edilebilir.

 • Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Kraker Kaç Kalori Uno Kıtıruno Çok Tahıllı Kraker
  402 kalori

  Bir paketi 50 gramdır, yaklaşık olarak 201 kcal enerji vermektedir. Ara öğün olarak veya spor öncesi enerji için yenebilir. Buğday, çavdar, yulaf ve arpa unu içermektedir. Keten tohumlu ve haşhaşlıdır. Sağlığına dikkat eden kişilerin tercih edebileceği bir atıştırmalıktır.

 • Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumlu Kaç Kalori Uno Kıtıruno Denge Tam Buğdaylı Çiya Tohumlu
  414 kalori

  Bir paketi 50 gramdır, yaklaşık olarak 207 kcal enerji vermektedir. Ara öğün olarak veya spor öncesi enerji için yenebilir. Tam buğdaylı ve çiya tohumlu olması dolayısıyla sağlığına dikkat eden kişilerin tercih edebileceği bir atıştırmalıktır.

 • Migros M Kıtır Domatesli Fesleğenli Kaç Kalori Migros M Kıtır Domatesli Fesleğenli
  395 kalori

  Domtesli ve fesleğenli kıtır gevrektir. Porsiyona dikkat ederek yenebilir. Buğday unu ve tam buğday unu içermektedir. Doyurucu bir yiyecektir, uzun süreli tokluk hissi verebilir.

 • Balıkçıoğlu Çörek Otlu Gevrek Kaç Kalori Balıkçıoğlu Çörek Otlu Gevrek
  484 kalori

  Çörek otlu gevrektir. Porsiyona dikkat ederek yenebilir. Buğday unu ve tam buğday unu içermektedir. Doyurucu bir yiyecektir, uzun süreli tokluk hissi verebilir.

 • Balıkçıoğlu Karışık Tahıllı Gevrek Kaç Kalori Balıkçıoğlu Karışık Tahıllı Gevrek
  500 kalori

  Karışık tahıllı gevrektir. Yulaf, çavdar, darı, çörek otu, keten tohumu ve haşhaş içermektedir. Porsiyona dikkat ederek yenebilir. Buğday unu ve tam buğday unu içermektedir. Doyurucu bir yiyecektir, uzun süreli tokluk hissi verebilir.

 • Balıkçıoğlu Keten Tohum Ayçekirdekli Gevrek Kaç Kalori Balıkçıoğlu Keten Tohum Ayçekirdekli Gevrek
  505 kalori

  Keten tohumludur ve ayçekirdekli gevrektir. Porsiyona dikkat ederek yenebilir. Buğday unu ve tam buğday unu içermektedir. Doyurucu bir yiyecektir, uzun süreli tokluk hissi verebilir.

 • Balıkçıoğlu Tam Buğdaylı Selanik Gevreği Kaç Kalori Balıkçıoğlu Tam Buğdaylı Selanik Gevreği
  439 kalori

  Tam buğdaylı olması ile vitamin ve mineral bakımından besleyicidir. uzun süre tokluk hissi verir. Yavaş sindirilmesi sayesinde kan şekerini düzenler. Fındık, kuru üzüm içermektedir. İçinde kullanılan şeker, ieker pancarından elde edilmiştir. Ayçiçek ve palm yağı kullanılmıştır. Koruyucu içermemektedir. Nemi alınmış olması dolayısıyla uzun süre tazeliğini korur.

 • Asil Fırın Tahıllı Konya Gevreği Kaç Kalori Asil Fırın Tahıllı Konya Gevreği
  404.3 kalori

  Oldukça kıtır, tahıllı konya gevreğidir. Çay ve kahve molalarında ara öğün olarak yenebilir. Yağ ve şeker oranı düşüktür. %73 oranında karbonhidrat içerir.

 • Tsanos Kuinoa Ve Biberiyeli Grissini Kaç Kalori Tsanos Kuinoa Ve Biberiyeli Grissini
  432 kalori

  Üründe sızma sızma zeytinyağı kullanılmkıştır. %14 oranında yağ içermektedir. Biberiye ve Kuinoa ile tatlandırılmıştır. Diyet lif oranı %4’tür. Sağlıklı atıştırmalık istediğinizde porsiyona dikkat ederek yenebilir. Ekşi mayalıdır.

 • Ülker Altınbaşak Grissini Kepekli Kaç Kalori Ülker Altınbaşak Grissini Kepekli
  448 kalori

  Aperatif olarak sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında, kahvaltıda, ikindi öğününde ya da acıktığınız her an tüketebileceğiniz, paketli

  oluşu sebebiyle yanınızda taşıyarak açlığınızı giderebilirsiniz. Lifli olması dolayısıyla uzun süre tokluk hissi vermektedir.

 • Ülker Altınbaşak Grissini Kaç Kalori Ülker Altınbaşak Grissini
  449 kalori

  Aperatif olarak sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında, kahvaltıda, ikindi öğününde ya da acıktığınız her an tüketebileceğiniz, paketli oluşu sebebiyle yanınızda taşıyarak açlığınızı giderebilirsiniz. Lifli olması dolayısıyla uzun süre tokluk hissi vermektedir.

 • Arı Grissini Sade Zeytinyağlı Kaç Kalori Arı Grissini Sade Zeytinyağlı
  375 kalori

  Aperatif olarak sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında, kahvaltıda, ara

  öğünlerde ya da acıktığınız her an tüketebileceğiniz, paketli oluşu

  sebebiyle yanınızda taşıyarak açlığınızı giderebileceğiniz bir yiyecektir.

 • Arı Organik Grissini Sade Kaç Kalori Arı Organik Grissini Sade
  383 kalori

  Aperatif olarak sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında, kahvaltıda, ikindi öğününde ya da acıktığınız her an tüketebileceğiniz, paketli oluşu sebebiyle yanınızda taşıyarak açlığınızı giderebileceğiniz bir yiyecek.

 • Arı Grissini Light Kaç Kalori Arı Grissini Light
  365 kalori

  Aperatif olarak sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında, kahvaltıda, ikindi öğününde ya da acıktığınız her an tüketebileceğiniz, paketli oluşu sebebiyle yanınızda taşıyarak açlığınızı giderebileceğiniz bir yiyecek: Arı Grissini. 

 • Arı Grissini Sade Kaç Kalori Arı Grissini Sade
  377 kalori

  Aperatif olarak sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında, kahvaltıda,

  ikindi öğününde ya da acıktığınız her an tüketebileceğiniz, paketli

  oluşu sebebiyle yanınızda taşıyarak açlığınızı giderebileceğiniz bir

  yiyecek: Arı Grissini. 

 • Wasa Glutensiz Gevrek Ekmek Crispbread Gluten Free Kaç Kalori Wasa Glutensiz Gevrek Ekmek Crispbread Gluten Free
  395 kalori

  Glutensiz klasik sade gevrektir. Öğünlerde karbonhidrat olarak tercih edilebilir. Yağ ve şeker oranı oldukça düşüktür. Yüksek oranda lif içerir. Sağlıklı öğünler için alternatiftir. Bir dilimi 53 Kcal enerji taşımaktadır. Vegan ve Şeker ilavesizdir. Laktozsuzdur.

 • Hamurdan Selanik Gevreği Kaç Kalori Hamurdan Selanik Gevreği
  441 kalori

  Fındık ve kuru üzüm içeren bir tür gevrek türüdür. Özellikle Yunanistan Selanik bölgesinde yapılan ve dünyaya yayılmış bir gevrektir. Kuru olması dolayısıyla uzun süre tazeliğini korumaktadır. Nem almadığı sürece bayatlamamaktadır. Fındık ve kuru üzüm ile enerji değeri yükselmektedir.