Fomilk Süt Kahvaltılık

Fomilk X
 • Fomilk Badem Sütü

  Fomilk Badem Sütü 29 kcal

  Bitkisel Badem sütüdür. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine kullanabileceğiniz bir besindir. Kutusu açıldıktan sonra beş gün içerisinde tüketilmesi önerilmektedir. Yapay aroma veya koruyucu içermemekted... 100 gr'da 1.9 gr yağ, 2 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 58 kcal kalori içerir, 1.4 gr protein, 4 gr karbonhidrat ve 3.8 gr yağ
 • Fomilk Yulaf Sütü

  Fomilk Yulaf Sütü 58 kcal

  Kepekli yulaflı vegan, yani bitkisel sütüdür. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine kullanabileceğiniz bir besindir. Kutusu açıldıktan sonra beş gün içerisinde tüketilmesi önerilmektedir. Yapay aroma veya... 100 gr'da 3 gr yağ, 7 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 116 kcal kalori içerir, 1.2 gr protein, 13 gr karbonhidrat ve 6 gr yağ
 • Fomilk Antep Fıstığı Sütü

  Fomilk Antep Fıstığı Sütü 35 kcal

  Antep fıstığı kullanılarak yapılmış, tamamı bitkisel vegan süttür. Türkiye’de benzeri olmayan gurme bir içecektir. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine kullanabileceğiniz bir besindir. Kutusu açıldıktan ... 100 gr'da 2.5 gr yağ, 2.9 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 70 kcal kalori içerir, 1.2 gr protein, 6 gr karbonhidrat ve 5 gr yağ
 • Fomilk Şekersiz Badem Sütü

  Fomilk Şekersiz Badem Sütü 25 kcal

  Vegan yani tamamı bitkisel bir besindir. Şekersiz badem sütüdür. Laktozsuz ve glutensizdir. Diyetine ve beslenmesine dikkat edenlerin tercih edebileceği oldukça düşük kalorili bir besindir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızın içinde süt yerine kullanabileceğin... 100 gr'da 2.2 gr yağ bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 50 kcal kalori içerir, 1.6 gr protein, 1 gr karbonhidrat ve 4.4 gr yağ
 • Fomilk Hindistan Cevizi

  Fomilk Hindistan Cevizi 34 kcal

  Organik Hindistan Cevizi kullanılarak yapılmış, %100 bitkisel vegan bir süttür. Oldukça düşük kalori değeri vardır. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine kullanabileceğiniz bir besindir. Kutusu açıldıktan... 100 gr'da 2.4 gr yağ, 2.8 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 68 kcal kalori içerir, 0.6 gr protein, 6 gr karbonhidrat ve 4.8 gr yağ
 • Fomilk Şekersiz Fındık Sütü

  Fomilk Şekersiz Fındık Sütü 27 kcal

  Tamamı bitkisel olan vegan bir besindir. Şekersiz fındıklı süttür. Şekersiz olması dolayısıyla benzer fındık sütlerinden daha az kalori içermektedir. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine kullanabileceğin... 100 gr'da 2.4 gr yağ bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 54 kcal kalori içerir, 1 gr protein, 1.6 gr karbonhidrat ve 4.8 gr yağ
 • Fomilk Soya Sütü

  Fomilk Soya Sütü 30 kcal

  Soya bitkisinden elde edilmiş vegan sütüdür. Makro besinler (karbonhidrat, protein ve yağ) bakımından dengeli bir dağılımı vardır. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine kullanabileceğiniz bir besindir. Ku... 100 gr'da 2 gr protein, 1.3 gr yağ, 2.5 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 60 kcal kalori içerir, 4 gr protein, 5 gr karbonhidrat ve 2.6 gr yağ
 • Fomilk Şekersiz Soya Sütü

  Fomilk Şekersiz Soya Sütü 20 kcal

  Soya bitkisi ile yapılmış bir besindir. Şekersiz soya sütüdür. Laktozsuz ve glutensizdir. 100 gramı yanlızca 20 Kcal enerji içermektedir. Lifht beslenen bireylerin tercih edebileceği bir besindir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yer... 100 gr'da 2 gr protein, 1.3 gr yağ bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 40 kcal kalori içerir, 4 gr protein, 0 gr karbonhidrat ve 2.6 gr yağ
 • Fomilk Fındık Sütü

  Fomilk Fındık Sütü 30 kcal

  Fındık kullanılarak yapılmış vegan süttür. Laktozsuz ve glutensizdir. Kahvaltılık gevreklerinizi, kahvenizi, yemeklerinizi veya tatlılarınızı lezzetlendirmek için süt yerine rahatlıkla kullanabileceğiniz bir besindir. Kutusu açıldıktan sonra beş gün içerisinde bitirilmelidir.. Yapay aroma veya ko... 100 gr'da 2.1 gr yağ, 2.2 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (200 gr) yaklaşık 60 kcal kalori içerir, 1 gr protein, 4.4 gr karbonhidrat ve 4.2 gr yağ
Kategoriler