Eti Benimo Misket Limonlu Bisküvi

Eti Benimo Misket Limonlu Bisküvi

Eti Benimo Misket Limonlu Bisküvinin 100 gramında 455 kalori vardır ve besin değeri olarak: 4 gr protein, 19 gr yağ, 66 gr karbonhidrat içermektedir.

Misket limonu tadınsa atıştırmalık bir bisküvidir. Bisküviler arasında krema bulunmakta, üzeri sütlü çikolata ile kaplıdır. Hindistan cevizi rendesi ile süslenmiştir. Buğday unu, şeker, bitkisel yağ ve inert şeker şurubu ana bileşenleridir. %46 oranında şeker içermektedir. Diyabet hastalarının ve kilo kontrolü yapanların tercih etmeyeceği bir üründür.

Eti Çeşitleri:
455.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Adette 52.33 kcal ve 11.5 gr vardır.
  3. 1 Porsiyonda 104.65 kcal ve 23 gr vardır.
  4. 1 Pakette 313.95 kcal ve 69 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 455 kcal % 22.0
Karbonhidrat 66 g % 21.4
Lif 2 g % 8.8
Protein 4 g % 8.0
Yağ 19 g % 29.2
Doymuş Yağ 15 g
Tuz 0.78 g % 13.0
Şeker 46 g % 153.3
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%58) karbonhidrattan alan Eti Benimo Misket Limonlu Bisküvini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Serin ve rutubetsiz yerde

muhafaza ediniz.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Buğday Unu (Gluten içerir), Şeker, Bitkisel Yağ (Palm, Ayçiçek, Pamuk, Kanola), İnvert Şeker Şurubu, Pastörize Yumurta, Kabartıcılar (Amonyum Hidrojen Karbonat, Sodyum Hidrojen Karbonat, Sodyum Asit Pirofosfat), Misket Limon Tozu %1, Tuz, Aroma Vericiler, Emülgatör (Yağ Asitlerinin Mono- ve Digliseritlerinin Mono- ve Diasetil Tartarik Asit Esterleri), Un İşlem Maddesi (Sodyum Metabisülfit), Kaplama %32,3 [Bitkisel Yağ (Palm, Ayçiçek, Pamuk, Tam Hidrojenize Palm), Şeker, Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Laktoz (Süt Ürünü), Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Renklendiriciler (Aspir Çiçeği ve Su Yosunu Ekstraktı, Kurkumin), Asit (Sitrik Asit), Aroma Vericiler], Marshmallow %22,8 [Şeker, İnvert Şeker Şurubu, Mısır Nişastası, Nem Verici (Sorbitol), Yenilebilir Sığır Jelatini, Laktoz (Süt Ürünü), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Aroma Verici], Hindistan Cevizi %5,2.

Alerjen Uyarısı

Gluten, Sülfit, Süt ürünü ve Yumurta içerir.Eser miktarda Fındık ve Susam içerebilir" yazılacaktır.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

ETİ GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri