Et Tavuk Balık

Et Tavuk Balık besin listesi, Et Tavuk Balığın 100 gr besin ortalaması yaklaşık 175 kaloridir (337 adet besin için). Et Tavuk Balık soğuk zincir ile taşınması ve dağıtımı yapılması gereken hayvansal besinlerdir.

 • Veg ve Bones Tavuk Suyu Kaç Kalori Veg ve Bones Tavuk Suyu
  10 kalori

  Kullanmadan önce çalkalayınız.Isıtarak doğrudan içebilir ya da yemeklerinizi bir su bardağı Veg&Bones Tavuk Suyu ile lezzetlendirebilirsiniz. Ürünümüzü tercihinize göre tuz, limon suyu ve çeşitli baharatlar ekleyerek de içebilirsiniz. Ürünün üst kısmında çeşitli protein,yağ ve aminoasitlere bağlı olarak oluşan topaklanma ve tabakalaşma normaldir. bozulma belirtisi değildir. Kapak butonu şişmiş veya sızdırmış ürünleri tüketmeyin.

 • Fümeci Smokehouse Dana Sosis Jalapeno ve Cheddar Kaç Kalori Fümeci Smokehouse Dana Sosis Jalapeno ve Cheddar
  163 kalori

  Fümeci Smokehouse Sosis Jalapeno ve Cheddar,

  Meşe odununda doğal olarak tütsülenmiş, jalapeno turşulu ve çedar paynirli dana sosis. El yapımı özel ve doğal dana sosislerdir. Fümelenmiş, emülsifiye et ürünüdür. Haşlama olarak tüketilmesi önerilmektedir.

 • Migros Parça Somon Füme Kaç Kalori Migros Parça Somon Füme
  162 kalori

  Migros parça somon füme, soğuk sularda yaşayan Norveç somonun lezzetini sofralarınıza taşıyor. Geleneksel yöntemlerle tütsülenerek fümelenen Norveç somonu, hafif ve lezzetli dokusu ile aperatif tabaklarını zenginleştiriyor. Migros parça somon füme ile lezzetli menüler hazırlayabilirsiniz.

 • Dana Stroganoff Kaç Kalori Dana Stroganoff
  152 kalori

  Beef Stroganoff veya Boeuf Stroganoff, et soteden yapılan bir Rus yemeği. Genellikle smetana ile servis edilir. Yapımı 19. yüzyıla kadar dayanır.

 • Migros Deniz Ürünleri Salatası Kaç Kalori Migros Deniz Ürünleri Salatası
  272 kalori

  Migros Deniz Ürünleri Salatası,

  Sübye, karides, ahtapot, kalamar, zeytin, kırmızı biber, ayçiçek yağı, asitlik düzenleyici ve koruyucu içermektedir. Pakat 200 gramdır, bir paketin süzme ağırlığı 100 gramdır. Pakette yaklaşık olarak iki porsiyon vardır.

 • Pınar Hindi Uzun Sosis Kaç Kalori Pınar Hindi Uzun Sosis
  187 kalori

  Pınar Hindi Uzun Sosis,

  Protein oranı %10 dur. Karbonhidrat oranı diğer sosislere oranla daha düşüktür, %3 karbonhidrat oranına sahiptir.

 • Balık Dünyası Marine Ahtapot Kol Kaç Kalori Balık Dünyası Marine Ahtapot Kol
  140 kalori

  Balık Dünyası Marine Ahtapot Kol,

  Kavanoz 300 gram olup ürünün süzme ağırlığı 130 gramdır. Ürün içinde haşlanmış ahtapot, tuz, sirke, bitkisel yağ, sirke, sitrik asit, sodyum benzoat bulunmaktadır. Bir porsiyonu 55 gramdır.

 • Balık Dünyası Deniz Ürünleri Salatası Kaç Kalori Balık Dünyası Deniz Ürünleri Salatası
  100 kalori

  Balık Dünyası Deniz Ürünleri Salatası,

  Ürün yenilmeye hazırdır. 300 gr kavanoz içinde paketlenmiştir. Süzme ağırlığı 140 gramdır. İçinde haşlanmış jumbo karides eti, Ahtapot, sübye, musko, midye, kalamar, yeşil zeytin, kırmızı biber, mısır, tuz, su, bitkisel yağ, sirke, sitrik asit, sodyum benzoat vardır.

  Bir porsiyonu 55 gramdır.

 • Balık Dünyası Jumbo Karides Söğüş Kaç Kalori Balık Dünyası Jumbo Karides Söğüş
  82 kalori

  Balık Dünyası Jumbo Karides Söğüş,

  Ürün içinde jumbo karides, tuz, su, bitkisel yağ, sirke, sitrik asit ve sodyum benzoat vardır. Bir porsiyonu 55 gramdır. Ürünün süzme ağırlığı 130 gramdır. Bir ürün içinde yaklaşık 2,5 porsiyon jumbo karides eti vardır.

 • Namet Piliç Füme Glutensiz Kaç Kalori Namet Piliç Füme Glutensiz
  434 kalori

  Namet Piliç Füme Glutensiz

  Düşük yağ içerikli, yüksek proteinli light bir ürün. Gluten içermemektedir. Kalori açığı yaparak kilo vermeye çalışan kişilerin protein kaynağı olarak tercih edebileceği bir ürün. Diyetinizde yer verirken tuz oranını göz önünde bulundurmanızda faydalı olacaktır.

 • Balık Dünyası Kalamar Tava Kaç Kalori Balık Dünyası Kalamar Tava
  356 kalori

  Balık Dünyası Kalamar Tava

  4 dakikada hazırlayabileceğiniz oldukça pratik bir kalamar tava. Donmuş ürünlerini marketlerde deniz ürünleri yanındaki soğuk dolaplarda bulabilirsiniz. Oldukça lezzetli olan bu ürün, deniz özlemi çekenlere iyi gelecek.

 • Pişmiş Yılan Balığı Kaç Kalori Pişmiş Yılan Balığı
  236 kalori

  Yılan balığı, protein, potasyum, fosfor, çinko ve omega 3 açısından zengindir. Değişik pişirme yöntemleri kullanılabilir. Yılan balığı için buğulama, tava ve fırında pişirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Fakat en güzeli ızgarada pişmiş yılan balığıdır.

 • Uskumru Balığı Kaç Kalori Uskumru Balığı
  204 kalori

  Uskumru balığı, çoğunlukla Marmara Deniz’inde avlanılan yağlı bir balık türüdür. Protein, omega-3 ve B12 kaynağıdır. Tüketilirken fırın, ızgara veya buğulama gibi sağlıklı pişirme yöntemleri tercih edilmelidir.

 • Tekir Balığı Kaç Kalori Tekir Balığı
  117 kalori

  Tekir balığı, deniz balığıdır. Adalar etrafında bolca bulunur. Eti lezzetli küçük bir balık türüdür. Tüketirken, zeytinyağı kullanarak pişirebilirsiniz. Genellikle kızartma yöntemi ile pişirilir. Sağlıklı ve az yağlı olmasını dilerseniz, buğulama veya fırında pişirme tercihlerini değerlendirebilirsiniz. Ufak balık olması sebebiyle ızgarada dağılma ihtimali vardır, ızgarası zahmetli olmaktadır.

 • Tavuk Kıyması Kaç Kalori Tavuk Kıyması
  143 kalori

  Tavuk kıyması, tavuk göğüsünden yapılır. Tavuk kıyması tüketiminde sağlıklı pişirme yöntemleri kullanılması önerilir.

 • Pişmiş Tavuk Karaciğer Kaç Kalori Pişmiş Tavuk Karaciğer
  147 kalori

  Tavuk karaciğer, folik asit, A vitamini, demir, çinko ve potasyum açısından zengindir. Ancak kolesterol miktarı yüksek olduğundan dikkatli tüketilmelidir. Özellikle kalp hastalığı olan bireyler sakatat tüketiminden uzak durmalıdır.

 • Pişmiş Tavuk Kanat Kaç Kalori Pişmiş Tavuk Kanat
  330 kalori

  Tavuk Kanat (Pişmiş), protein, potasyum, fosfor, demir, çinko açısından zengindir. Derisiz olarak kullanımı ile beraber ızgara gibi sağlıklı pişirme yöntemlerinin kullanılması önerilir.