Dr.Oetker Creme Ole Muz Aromalı Kaç Kalori, Besin Değerleri

Dr.Oetker Creme Ole Muz Aromalı
Dr.Oetker Creme Ole Muz Aromalının 100 gramında 123 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 110 gram Dr.Oetker Creme Ole Muz Aromalıda 135 kalori bulunmaktadır.

Üç dakikada bardakta hazırlayabileceğiniz, pişirmeye gerek olmayan muz aramalı bir tatlıdır. Mikserle çırparak yapılabilmektedir. 500 ml süt ile hazırlanmaktadır. Pakette dört porsiyon bulunmaktadır.

100 Gram 1 Paket (110 g) 1 Porsiyon (29 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 123 kcal % 5.9
Karbonhidrat 20 g % 6.5
Protein 3 g % 6.2
Yağ 3 g % 5.2
Doymuş Yağ 2 g
Tuz 0.1 g % 1.7
Şeker 15 g % 50.0
Marka: Dr.Oetker Özellik: Muzlu
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%65) karbonhidrattan alan Dr.Oetker Creme Ole Muz Aromalını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Kullanım Önerileri
Buzdolabında soğutulmuş 500 ml (2,5 su bardağı) sütü çırpma kabına boşaltın. Üzerine poşetin tamamını ilave edin. Mikserin çırpıcı uçları ile önce düşük sonra yüksek devirde tolam 3 dakika çırpın. Kaselere boşalttığınız tatlıyı hemen servis yapın.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Şeker, modifiye mısır nişastası, dekstroz, yağsız süt tozu, tam hidrojene bitkisel yağ (palm), glikoz şurubu, kıvam arttırıcı (sodyum aljinat), aroma verici, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridlerinin laktik ve asetik asit esterleri, yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), renklendirici (beta karoten), süt proteini (sodyum kazeinat).

Alerjen Uyarısı
Süt ürünü içerir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DR.OETKER GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Puding Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri