Doğalsan Yulaf Kepeği

Doğalsan Yulaf Kepeği

Doğalsan Yulaf Kepeğinin 100 gramında 320 kalori vardır ve besin değeri olarak: 11 gr protein, 3.6 gr yağ, 51 gr karbonhidrat içermektedir.

Yulaf Kepeği özelikle kahvaltılarda sık tüketilen, son derece lezzetli, doyurucu ve tok tutma özeliği olan bir ürün olarak dikat çekiyor. Beslenmesine dikat eden, diyet yapan, lezzetli ve pratik bir kahvaltı arayışında olanlara hitap eden ürün, enerji ihtiyacını da karşılıyor. Doğalsan Yulaf Kepeği ile siz de kısa sürede kolay karışımlar hazırlayabilirsiniz.

Doğalsan Çeşitleri:
320.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 96 kcal ve 30 gr vardır.
  3. 1 Pakette 1280 kcal ve 400 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 320 kcal % 15.5
Karbonhidrat 51 g % 16.4
Protein 11 g % 21.8
Yağ 4 g % 5.5
Doymuş Yağ 0.9 g
Tuz 0.2 g % 3.3
Şeker 0.9 g % 3.0
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%72) karbonhidrattan alan Doğalsan Yulaf Kepeğini kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Doğalsan Yulaf Kepeği’ni süt ya da yoğurtla karıştırabilir, içerisine sevdiğiniz meyve ve kuru yemişlerden ekleyerek güne zinde başlamanızı sağlayacak bir kahvaltı elde edebilirsiniz. Beyaz un yerine kulanabileceğiniz yulaf kepeğini krep, çorba, köfte, omlet ya da yemeklerde de tercih edebilirsiniz. Serin ve kuru bir yerde uzun süre saklanabilen yulaf kepeğini kolaylıkla istediğiniz yere götürebilir, özelikle iş yerinizde lezzetli kahvaltı karışımları hazırlayabilirsiniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Yulaf kepeği

Alerjen Uyarısı: Gluten içerir

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: DOĞALSAN PAZ.DAĞ.GIDA AMB.MED.TEKS.SAVUNMA SAN.VE

Benzer Kalori ve Besin Değerleri