Doğalsan Panko Çıtır Kaplama

Doğalsan Panko Çıtır Kaplama

Doğalsan Panko Çıtır Kaplamanın 100 gramında 338 kalori vardır ve besin değeri olarak: 12 gr protein, 2 gr yağ, 63 gr karbonhidrat içermektedir.

İçeriğinde tam buğday unu bulunan Doğalsan panko çıtır kaplama, mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Doğalsan panko çıtır kaplama ile birbirinden lezzetli kızartmalar yapmak daha pratik hale geliyor.

Doğalsan Çeşitleri:
338.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 16.9 kcal ve 5 gr vardır.
  3. 1 Pakette 845 kcal ve 250 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 338 kcal % 16.3
Karbonhidrat 63 g % 20.3
Lif 12 g % 47.9
Protein 12 g % 23.6
Yağ 2 g % 3.1
Tuz 2 g % 25.0
Şeker 0.2 g % 0.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%79) karbonhidrattan alan Doğalsan Panko Çıtır Kaplamayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Ürünü, tavuk, kırmızı et ya da ballık gibi yiyecekleri panelemek için kulanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paneleyerek kızartmak istediğiniz yiyeceği tercihinize göre önce yumurtaya ve daha sonra pankoya bulamak oluyor. 

Doğalsan panko çıtır kaplama köfte harcı hazırlarken de kulanılabiliyor. Kıyma ve baharat karışımına yeteri kadar panko ilave edebilir, damak tadınıza uygun köfteler pişirebilirsiniz. Çıtır çıtır ve lezzetli yiyecekler hazırlamanıza yardımcı olan Doğalsan panko çıtır kaplamayı, serin ve kuru bir yerde son tüketim tarihine kadar saklayabilirsiniz.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Tam buğday unu, Buğday unu, Su, Tuz

Alerjen Uyarısı: Gluten içerir

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: DOĞALSAN PAZ.DAĞ.GIDA AMB.MED.TEKS.SAVUNMA SAN.VE

Benzer Kalori ve Besin Değerleri