Boombastic Yer Fıstıklı Bar Kaç Kalori, Besin Değerleri

Boombastic Yer Fıstıklı Bar
Boombastic Yer Fıstıklı Barın 100 gramında 496 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 45 gram Boombastic Yer Fıstıklı Barda 223 kalori bulunmaktadır.

%25 oranında yağ, %45 oranında şeker içermektedir. Yüksek kalorili, yer fıstıklı, sütlü çikolatadır. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

100 Gram 1 Adet (45 g) 1 Porsiyon (45 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 496 kcal % 24.0
Karbonhidrat 58 g % 18.8
Protein 8 g % 16.4
Yağ 25 g % 38.9
Doymuş Yağ 11 g
Tuz 0.2 g % 3.3
Şeker 45 g % 150.0
Marka: Boombastic Özellik: Yer Fıstıklı
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%47) karbonhidrattan alan Boombastic Yer Fıstıklı Barı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

İçindeki yoğun yer fıstıkları ile ağzınızda mükemmel bir lezzet bırakıyor.  Gün içinde, açlık anlarında tatlı bir lezzetle kendinizi şımartabilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
"Içindekiler: Karamel (%30) (Glukoz surubu, bitkisel yag (palm), seker, tam yagli süt tozu, peyniralti suyu tozu (süt ürünü), nem verici (gliserol), tuz, emülgatörler (yag asitlerinin mono ve digliseritleri, ayçiçek lesitini), aroma verici), Sütlü Çikolata (%27) (Seker, kakao yagi, peyniralti suyu tozu (süt ürünü), tam yagli süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (ayçiçek lesitini), aroma verici), Çitir Pirinç Patlagi (%22) (Glukoz surubu, bugday irmigi (gluten içerir), pirinç unu, seker, inülin (hindiba lifi), glukoz-fruktoz surubu, bal, bitkisel yag (palm), nem verici (gliserol), renklendirici (sade karamel), kakao tozu, emülgatörler (yag asitlerinin mono ve digliseritleri, ayçiçek lesitini), tuz, aroma verici, kabartici (sodyum bikarbonat)), Yer fistigi (%21). Sütlü çikolata min. %30 kakao kuru maddesi ve min. %14 süt kuru maddesi içermektedir."

Alerjen Uyarısı
Alerjen Uyarisi: Süt ürünleri, bugday gluteni ve yer fistigi içerir. Eser miktarda findik, Antep fistigi, badem, ceviz, susam vb. tohum, yumurta, soya lesitini ve/ veya ürünleri içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Çikolata Bar Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri