Boombastic Pirinç Patlaklı Gofret Kaç Kalori, Besin Değerleri

Boombastic Pirinç Patlaklı Gofret
Boombastic Pirinç Patlaklı Gofretin 100 gramında 507 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 32 gram Boombastic Pirinç Patlaklı Gofrette 162 kalori bulunmaktadır.

%25 oranında yağ, %41 oranında şeker içermektedir. Kalorili, pirinç patlaklı, sütlü çikolatalı gofrettir. Porsiyona dikkat edilerek çay ve kahve yanında tatlı olarak yenebilir. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir. Bir porsiyon meyve, yaklaşık olarak kişinin kendi avuç içi büyüklüğündedir. Ara öğünlerde, gün içinde 3-4 porsiyon meyve yenebilir.

100 Gram 1 Adet (32 g) 1 Porsiyon (32 g)
Besin Değeri 100 Gramında % Günlük Değer *
Kalori 507 kcal % 24.5
Karbonhidrat 59 g % 19.2
Lif 6 g % 23.3
Protein 8 g % 16.2
Yağ 25 g % 38.6
Doymuş Yağ 17 g
Tuz 0.4 g % 6.7
Şeker 42 g % 139.3
Marka: Boombastic Özellik: Fındıklı
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%47) karbonhidrattan alan Boombastic Pirinç Patlaklı Gofreti kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Sütlü çikolatası ve pirinç patlakları ile tatlı krizlerinin aranan lezzeti olacak. Vazgeçilmeziniz haline gelecek lezzeti ile tatlı mola anlarına çok yakışan Boombastic Pirinç Patlaklı Gofreti bir bardak çay ya da kahve eşliğinde tüketebilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Sütlü Çikolata (%49) (Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), yağsız süt tozu, emülgatör (ayçiçek lesitini), aroma verici), Fındıklı Krema (%33) (Şeker, bitkisel yağ (palm), fındık (%13), yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), kakao tozu, süt yağı, emülgatör (ayçiçek lesitini), aroma verici), Gofret(%9) (Buğday unu (gluten içerir),bitkisel yağ (palm), tuz, emülgatör (soya lesitini), kakao tozu, kabartıcı (sodyum bikarbonat)), Pirinç Patlağı (%9) (Buğday irmiği (gluten içerir), pirinç unu, şeker, kakao tozu, tuz, kabartıcı (sodyum bikarbonat)). Sütlü çikolata min. %30 kakao kuru maddesi ve min. %14 süt kuru maddesi içermektedir.

Alerjen Uyarısı
"Fındık, süt ürünü, soya lesitini ve buğday gluteni içerir. Eser miktarda Antep fıstığı, badem, yerfıstığı, ceviz, susam vb. tohum, yumurta  ve/ veya ürünleri içerebilir"  

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Çikolatalı Gofret Kategorisindeki Diğer Besinler ve Kalorileri