Boombastic Hindistan Cevizli Bar

Boombastic Hindistan Cevizli Bar

Boombastic Hindistan Cevizli Barın 100 gramında 502 kalori vardır ve besin değeri olarak: 4.7 gr protein, 25 gr yağ, 62 gr karbonhidrat içermektedir.

%25 yağ ve %50 şeker oranı vardır. Buğday unu ile yapılmıştır. Palm yağı ve kakao yağı içermektedir. Şeker ve invert şeker şurubu içermektedir. Hindistan cevizli, içi karamelli, dışı pirinç patlaklı ve çikolata kaplıdır. Yerine bir porsiyon taze mevsim meyvesi tercih edilebilir.

Boombastic Çeşitleri: Hindistan Cevizli
502.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 175.7 kcal ve 35 gr vardır.
  3. 1 Pakette 175.7 kcal ve 35 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 502 kcal % 24.3
Karbonhidrat 62 g % 20.0
Lif 4 g % 15.0
Protein 5 g % 9.4
Yağ 25 g % 39.1
Doymuş Yağ 19 g
Tuz 0.5 g % 8.3
Şeker 50 g % 167.0
Sodyum 197 g % 8225.0
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%50) karbonhidrattan alan Boombastic Hindistan Cevizli Barı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Hindistan cevizi ve karamel içeriği ile lezzetli bir atıştırmalık. Tatlı atıştırmalıklarınıza bir yenisini eklemek için tercih edebileceğiniz Boombastik, sütle çok yakışıyor. 

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Hindistan Cevizli Bar (%40) (Kıyılmış Hindistan cevizi (%41), glukoz şurubu, şeker, nem verici (sorbitol, gliserol), tuz, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), aroma verici), Sütlü Çikolata (%36) (Şeker, kakao yağı, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (ayçiçek lesitini), aroma verici), Karamel (%17) (Glukoz şurubu, bitkisel yağ (palm), şeker, tam yağlı süt

tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), nem verici (gliserol), tuz, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, ayçiçek lesitini), renklendirici (sade karamel), aroma verici), Pirinç Patlağı (%7) (Buğday

irmiği (gluten içerir), pirinç unu, şeker, kakao tozu, tuz, kabartıcı (sodyum bikarbonat), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri)). Sütlü çikolata min. %30 kakao kuru maddesi ve min. %14 süt kuru maddesi içermektedir."

Alerjen Uyarısı

Süt ürünleri ve buğday gluteni içerir. Eser miktarda yerfıstığı, fındık, Antep fıstığı, badem, ceviz, susam vb. tohum, yumurta, soya lesitini ve/ veya ürünleri içerebilir.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri