Biscolata Mood Bardak

Biscolata Mood Bardak

Biscolata Mood Bardağın 100 gramında 500 kalori vardır ve besin değeri olarak: 6 gr protein, 25 gr yağ, 62 gr karbonhidrat içermektedir.

Biscolata Mood, bisküvi içerisinde akışkan çikolatanın, tatlı çıtır bisküviyle karışımıdır.

Biscolata Mood ile lezzet ve eğlence bardağın içerisinde gizlidir. Her bir çıtır bisküvi üzerinde değişik şekil ve karakterler bulunur. Bardaktan şansınıza ne geleceğini merak ederek eğlenir ve umutla yeni bir tane daha denemek istersiniz. Bisküvilerin ağızınızda dağılışı ve içinden çıkan akışkan çikolata kremasının muhteşem tadı aklınıza kazınır. Kenarları bulut deseni gibi ovalleştirilen Mood’lar, görsel olarak yumuşaklığı belirtir. Ürün karton bardak formundaki kabı ile sunulur.

Biscolata Çeşitleri:
500.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Adette 15 kcal ve 3 gr vardır.
  3. 1 Porsiyonda 125 kcal ve 25 gr vardır.
  4. 1 Pakette 625 kcal ve 125 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 500 kcal % 24.2
Karbonhidrat 62 g % 19.9
Lif 3 g % 13.3
Protein 6 g % 12.8
Yağ 25 g % 38.0
Doymuş Yağ 14 g
Tuz 0.7 g % 11.7
Şeker 37 g % 123.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%49) karbonhidrattan alan Biscolata Mood Bardağı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

İçindekiler : Çikolatalı Krema (%62) [şeker, bitkisel yağ (palm, ayçiçek, pamuk), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), kakao tozu, tam yağlı süt tozu, fındık püresi, sütlü çikolata (%1,9), emülgatör (ayçiçek lesitini), aroma verici], Bisküvi (%38) [buğday unu (gluten içerir),şeker, bitkisel yağ (palm), modifiye patates nişastası, modifiye pirinç nişastası, kabartıcı (amonyum bikarbonat, sodyum asit pirofosfat, sodyum bikarbonat), pirinç nişastası, glukoz şurubu, yumurta, tuz, renklendirici (sade karamel), aroma verici]. Sütlü çikolata min. % 37 kakao kuru maddesi ve min. % 23 süt kuru maddesi içermektedir.

Alerjen Uyarısı

Alerjen Uyarısı: Buğday gluteni, süt, fındık, yumurta ürünü içerir. Eser miktarda susam, soya, yerfıstığı ve/veya ürünleri içerebilir.

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri