Beeo Süt Kahvaltılık

Beeo X
 • Beeo Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı

  Beeo Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı 295 kcal

  Ham bal, propolis ve arı sütü karışımı ile hem çocuklar hem de yetişkinler için güçlü bir besin kaynağıdır. Güne başlarken bir tatlı kaşığı kadar tüketebileceğiniz güçlü içeriği ile enerji veren, tamamen doğal kaynaklı bir besindir. Saf bal zamanla kristalize olabilir. Bu durumda, kavanozu ile bi... 100 gr'da 79 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (9 gr) yaklaşık 27 kcal kalori içerir, 0 gr protein, 7 gr karbonhidrat ve 0 gr yağ
 • Beeo On The Go Propolis Karışım

  Beeo On The Go Propolis Karışım 23.17 kcal

  Ürünü doğrudan ya da sevdiğiniz katı veya sıvı (ılık veya soğuk) gıdalarınıza karıştırarak tüketebilirsiniz. Hafif aromalı, çok lezzetli bir bal türüdür. Balparmak kalitesi ile güvenle sofralarınızda tüketebilirsiniz. Genellikle kahvaltılarda tercih edilen balı yemek yapımında şeker yerine kullan... 100 gr'da 6 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (30 gr) yaklaşık 7 kcal kalori içerir, 0 gr protein, 1.72 gr karbonhidrat ve 0 gr yağ
 • Beeo Yummy Propolis Çilek Portakal

  Beeo Yummy Propolis Çilek Portakal 346 kcal

  Çilekli ve portakallı aroması ile özellikle çocukların seveceği bir bal türüdür. Ilık ve soğuk gıdalar ile, doğrudan, ekmeğe sürerek veya sevdiğiniz diğer gıdalarla karıştırarak tüketebilirsiniz. Ürün kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C’de) kapağı kapalı olarak saklanmalıdır. Doğrud... 100 gr'da 86 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (10 gr) yaklaşık 35 kcal kalori içerir, 0 gr protein, 9 gr karbonhidrat ve 0.05 gr yağ
 • Beeo Yummy Propolis Fındık Keçiboynuzu

  Beeo Yummy Propolis Fındık Keçiboynuzu 378 kcal

  Fındık ve keçiboynuzu içermektedir. Ilık ve soğuk gıdalar ile, doğrudan, ekmeğe sürerek veya sevdiğiniz diğer gıdalarla karıştırarak tüketebilirsiniz. Önerilen tüketim miktarı günde 1 adettir.Ürün kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C’de) kapağı kapalı olarak saklanmalıdır. Doğrudan g... 100 gr'da 5 gr protein, 10 gr yağ, 65 gr karbonhidrat bulunur.
  1 Porsiyon (10 gr) yaklaşık 38 kcal kalori içerir, 0.5 gr protein, 7 gr karbonhidrat ve 1 gr yağ