Bağdat Çıtır Pane Harcı

Bağdat Çıtır Pane Harcı

Bağdat Çıtır Pane Harcının 100 gramında 360 kalori vardır ve besin değeri olarak: 10 gr protein, 3.5 gr yağ, 69 gr karbonhidrat içermektedir.

Galeta unu, sarımsak tozu, soğan tozu, tatlı toz biber, mısır gevreği, karabiber, az miktarda bitkisel sıvı yağ ve yeterli miktarda tuz içermektedir. Çıtır pane harcı; tavuğu çıtır çıtır kızarmış şekilde sevenler için, tavuğa çıtır halini verecek olan malzemeleri eşit miktarda içerir. Baharatlı ve lezzetli bir karışımdır.

Bağdat Çeşitleri:
360.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Porsiyonda 32.4 kcal ve 9 gr vardır.
  3. 1 Pakette 324 kcal ve 90 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 360 kcal % 17.4
Karbonhidrat 69 g % 22.3
Protein 10 g % 20.0
Yağ 4 g % 5.4
Doymuş Yağ 1 g
Şeker 5 g % 16.7
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%79) karbonhidrattan alan Bağdat Çıtır Pane Harcını kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Bağdat Çıtır Pane Harcı’nın kulanımı gayet kolaydır. Tavuğu yumurtanın sarısına buladıktan sonra harca bulayarak pratik bir şekilde kızartabilirsiniz.

Bağdat Baharat üretim aşamaları:

Hasat öncesinde; bitkinin aroması en doygun seviyeye gelene dek beklenir. Bağdat Baharat, ürün standartlarına en uygun ham madeyi özenle seçer. Fabrikada ham made işlenirken; aromasını, doğalığını ve tazeliğini koruyacak özel üretim işleme sistemleri kulanılır. Ürünlerin ambalajlanması ileri teknoloji ile el değmeden gerçekleştirilir. Baharat saklama koşuları için en doğru ambalaj belirlenir. Bu sayede ürünler aromasını yitirmeden tazeliğini uzun süre korur. Sofralarınıza taze olarak ulaşır.

Baharat ürünlerini ambalajından açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak bir ortamda saklayın.

Kulanım Önerileri: Bir kaba ‘Bağdat çıtır pane harcı’ nı dökünüz.Ayrı bir kaba yumurtaları kırınız.

Yumurta ve bağdat çıtır pane harcına buladığınız malzemeleri kızgın yağda kızartınız. Afiyet olsun.

Menşei: TÜRKİYE

İçindekiler: Galeta unu (Buğday), mısır gevreği, nişasta, Buğday unu, tuz, soğan toz, kereviz toz, zencefil, zerdeçal, sarımsak toz, pul biber, acı toz biber, karabiber toz.

Alerjen Uyarısı: Gluten ve kereviz içerir. Hardal, soya, susam, antep fıstığı, çam fıstığı ve süt ürünü içeren ürünlerle aynı hata üretilmiştir.

Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: BAĞDAT PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri