Albeni Atıştırmalık Çikolata

Albeni Atıştırmalık Çikolata

Albeni Atıştırmalık Çikolatanın 100 gramında 497 kalori vardır ve besin değeri olarak: 4.9 gr protein, 25 gr yağ, 62 gr karbonhidrat içermektedir.

Şeker, buğday unu ve palm yağı ana bileşenleridir. %42 oranında şeker içerir. Tatlı bir atıştırmalık olarak gün içerisindeki tatlı krizlerini çözen bu atıştırmalık çikolata her an her yerde yanınızda taşınabilir olup açlığınızı bastırmanıza yardımcı olmaya yarar. Çay molalarında misafirlerinize ikram edebileceğiniz bu pratik tat günlük tatlı ihtiyacınızı da karşılamış olur.

Albeni Çeşitleri:
497.0
kcal
  1. 100 Gram
  2. 1 Adette 29.82 kcal ve 6 gr vardır.
  3. 1 Porsiyonda 178.92 kcal ve 36 gr vardır.
  4. 1 Pakette 357.84 kcal ve 72 gr vardır.
Besin Değeri 100 Gramda Günlük Değer*
Kalori 497 kcal % 24.0
Karbonhidrat 62 g % 20.1
Protein 5 g % 9.8
Yağ 25 g % 38.5
Doymuş Yağ 14 g
Tuz 0.3 g % 5.0
Şeker 42 g % 140.0
* Yüzdelik(%) günlük değerler, günlük 2075 kalorilik bir yetişkin diyeti baz alarak hesaplanmıştır. Bu değerler sizin günlük kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir.

Kalorisinin büyük kısmını (%50) karbonhidrattan alan Albeni Atıştırmalık Çikolatayı kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

Günlük hayat akışınız içerisinde ofiste kısa bir mola verdiğinizde, sevdikleriniz ile birlikte televizyon izlerken ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız bir piknikte çay ve kahvenin yanında en iyi giden şey Albeni Atıştırmalık Çikolata olur. Çıtır çıtır hazırlanmış gofreti, enfes çikolatası ve bu çikolatayla buluşan karamel sayesinde uzun yıllar 7’den 70’e pek insanın sevdiği bir gofret haline gelir.

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Şeker, buğday unu, bitkisel yağlar (palm, palm çekirdeği, shea), glukoz şurubu, tam yağlı süttozu, kakao kitlesi, kakao yağı, şekerli koyulaştırılmış süt, peyniraltı suyu tozu (süt), invert şeker şurubu, kakao tozu, emülgatörler (amonyum fosfatitler, yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, soya lesitini), kabartıcılar (amonyum hidrojen karbonat, disodyum difosfat, sodyum hidrojen karbonat), nem verici (gliserol), tuz, yumurta akı tozu, yağsız süttozu, aroma vericiler, mısır nişastası. Eser miktarda sert kabuklu meyveler ve yer fıstığı içerebilir.

Alerjen Uyarısı

Gluten,süt,soya,yumurta,sert kabuklu meyveler,yer fıstığı

Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı

PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Benzer Kalori ve Besin Değerleri